Menu
Liderzy Jutra 2016

Liderzy Jutra 2016

17 listopada odbędzie się finał konkursu Liderzy Jutra 2016, zorganizowanego z okazji 20-lecia istnienia ICAN Institute – wydawcy prestiżowego magazynu „Harvard Bussines Review Polska „Liderzy Jutra 2016”. Podczas uroczystej gali zostaną uhonorowani przedsiębiorcy, którzy dzięki nowatorskim wizjom, podejmowaniu śmiałych decyzji oraz konsekwencji w realizowaniu marzeń  zmieniają oblicze rynku.

Wydarzenie, które odbędzie się w warszawskim Hotelu Sheraton, poprzedzi czwarta, ostatnia w tym roku, konferencja z cyklu „Elite Leadership Program” – projektu stworzonego z myślą o menadżerach wyższego szczebla, którzy szczególnie wysoko cenią sobie nieustający rozwój. Gościem specjalnym Gali będzie dr Bernd Schmitt – światowej sławy autorytet w dziedzinie zarządzania doświadczeniem klienta. Podczas swojego szkolenia: „Wykraczaj poza proste zadowolenie klientów, zachwycaj i wygrywaj z konkurencją” zaprezentuje nowe ścieżki rozwoju biznesu, które pozwolą firmom na zwinne dopasowanie się do pragnień i wymagań kupujących. Prelegent odwołując się do najnowszych badań
z zakresu psychologii behawioralnej oraz doświadczenia zdobytego w trakcie współpracy przy projekcie Possible Future World, przedstawi kluczowe rozwiązania biznesowe, które prowadzą do osiągania zysków, a w które nie warto dłużej inwestować.

Liderzy Jutra 2016

ICAN Institute wspiera liderów w rozwijaniu umiejętności biznesowy. Ideą konkursu jest wyróżnienie najlepszych przedsiębiorców i docenienie ich pracy. Organizatorzy pragną uhonorować tych, którzy od co najmniej trzech lat, zarządzają firmami zarejestrowanymi lub mają centralę w Polsce. Ponadto przedsiębiorstwa te powinny osiągać obroty na poziomie powyżej 400 mln złotych.

W połowie listopada poznamy werdykt Kapituły i dowiemy się kto okazał się najlepszy w danej kategorii:

  1. Strategia Wzrostu – nagroda przyznawana za wypracowanie ponadprzeciętnego wzrostu dochodów firmy w porównaniu z innymi reprezentantami branży.
  2. Ekspansja Zagraniczna – nagroda przyznawana liderom organizacji, które w ciągu ostatnich trzech lat odniosły sukces w ekspansji międzynarodowej, przecierając szlaki lub budując pozycję silnego gracza na rynkach zagranicznych.
  3. Innowacje – nagroda przyznawana za wdrożenie innowacji, która wytyczyła nowe standardy w branży i przyczyniła się do dynamicznego rozwoju firmy.
  4. Lider Zmiany – nagroda przyznawana liderom, którzy z sukcesem przeprowadzili swoją organizację przez trudną i wymagającą zmianę.
  5. Model Biznesowy – nagroda przyznawana liderom, których firmy w ciągu ostatnich trzech lat utrzymują wysokie tempo rozwoju dzięki wykorzystaniu unikalnych narzędzi.

Dodatkowo na podstawie rekomendacji ekspertów „Harvard Business Review Polska” wybrany zostanie laureat w kategorii specjalnej Lider Przyszłości – za wybite osiągnięcia w biznesie.

Nagroda i uroczysta gala jej wręczenia będą wyjątkową okazją do integracji środowiska biznesowego, wymiany spostrzeżeń i wzajemnej inspiracji. Już teraz zapraszam na podwójne święto – i dla naszej firmy i dla polskich liderów – powiedział dr Witold Jankowski, prezes zarządu ICAN Institute oraz redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”.

Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na stronie liderzyjutra2016.pl

Partnerem wydarzenia jest Krajowa Izba Gospodarcza oraz Magazyn VIP

 

KAPITUŁA KONKURSU LIDERZY JUTRA

Dr. Witold Jankowski
Prezes ICAN Institute, Redaktor naczelny Harvard Business Review Polska – Przewodniczący Kapituły

W latach 1992-2000 był profesorem zarządzania i ekonomii w Lakehead University, w Ontario, w Kanadzie. Od 1993 r. Jest prezesem ICAN Institute, zajmującego się m.in. działalnością szkoleniową i konsultingową. Prowadzi własne szkolenia „Management”, realizuje także wdrożenia programów elearningowych opartych o produkty Harvard Business School Publishing. Działa na rzecz polskich organizacji dzieląc się wiedzą  o najlepszych praktykach menadżerskich. Doradza firmom, szkoli w ramach zaawansowanych programów edukacyjnych dla kadry zarządzającej. Jako konsultant i trener pracował m.in. z firmami: Lyreco, Ciech S.A., TP S.A., Eurozet, GlaxoSmithKline, Biomerieux Polska, Kolporter, Grupa PSB, Węglokoks.

Andrzej Jacaszek
Wiceprezes ICAN Institute Wydawca Harvard Business  Review Polska – Członek Kapituły

Ukończył studia Executive Master of Business Administration, University of Minnesota, Carlson School of Management oraz Wydział Nawigacyjny Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Od marca 2004 jest wykładowcą w ICAN Institute. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach zarządzania strategicznego, sprzedaży, marketingu, ekonomiki przedsiębiorstwa. W latach 2004-2005 pełnił funkcję Wiceministra Finansów RP w rządzie Premiera Marka Belki.

Od sierpnia 2006 r. jest wydawcą polskiej edycji miesięcznika Harvard Business Review. Pracował m.in. dla takich firm, jak: Medicover Holding BV jako dyrektor Grupy ds. Sprzedaży i Marketingu; Norwich Union jako country manager of life and pension operations Poland; Powszechne Towarzystwo Emerytalne Norwich Union SA jako prezes zarządu; TUiR Warta SA jako wiceprezes zarządu; Agros Holding SA jako dyrektor Grupy
ds. Sprzedaży i Marketingu; B.P.S. Consultants Poland Sp. z o.o. jako prezes zarządu.  Od 2009 r. jest Wiceprezydentem Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

Paweł Kubisiak
Zastępcą Redaktora naczelnego Harvard Business Review Polska– Członek Kapituły

Dziennikarz i analityk biznesowy, od sześciu lat związany z polską edycją „Harvard Business Review Polska” w roli zastępcy redaktora naczelnego.  Wcześniej był m.in. zastępcą redaktora naczelnego „Pulsu Biznesu” oraz współtwórcą i wydawcą takich serwisów jak pb.pl i newsweek.pl.  Specjalizuje się w obszarze strategii biznesowych i zarządzania, jest ekspertem w zakresie opracowywania studiów przypadku i raportów analitycznych dotyczących przedsięwzięć biznesowych.

Adrianna Wardzała
Marketing Service Manager– Członek Kapituły

Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego. Prawie od początku swojej drogi zawodowej związana z ICAN Institute. W październiku 2015 objęła stanowisko Marketing Service Manager ICAN Institute. Odpowiada za tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej. Koordynuje planowanie i zarządzanie właściwą segmentacją klientów oraz definiowaniem i realizowaniem strategii komunikacji marketingowej. Zarządza tworzeniem i realizacją kampanii dla produktów szkoleniowych, konferencyjnych i wydawniczych.

Mariusz Smoliński
Dyrektor Działu Badań i Analiz ICAN Research – Członek Kapituły

Absolwent Wydziału Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Badaniami rynkowymi zajmuje się od 1998 roku. Pracował w kilku firmach badawczych na stanowiskach kierowniczych: MEMRB, Synovate, IPSOS. Odpowiedzialny był za budowanie standardów realizacji badań, prowadzenie jakościowo-ilościowych zespołów badawczych oraz koordynację złożonych programów badawczych o zasięgu lokalnym i regionalnym.

W ciągu 16 lat przeprowadził kilkaset projektów badawczych dla różnych branż. Prowadził warsztaty strategiczne, budował modele badawcze i wdrażał nowe metodologie, był odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w firmach badawczych. Prelegent na konferencjach branżowych i wykładowca na UW i SGH. Specjalizuje się w badaniu trendów rynkowych oraz diagnostyce organizacyjnej, odpowiedzialny jest za rozwój
i wdrażanie nowych metodologii badawczych.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021