Menu

Lubelski Orzeł Biznesu dla Orłów Biznesu

Pracodawcy Ziemi Lubelskiej po raz trzynasty nagrodzili firmy i osoby związane z biznesem w ramach kolejnej edycji konkursu Lubelski Orzeł Biznesu

Celem konkursu, organizowanego przez PZL od 2003 r., jest prezentacja wzorów przedsiębiorczości i promocja najlepszych firm oraz osobowości, które działają na terenie województwa, a także stymulowanie pozytywnego współzawodnictwa w doskonaleniu produkcji i podnoszeniu jakości świadczonych usług, wprowadzaniu innowacji oraz wszelkich, sprzyjających rozkwitowi regionu inicjatyw. Przez 11 lat w konkursie wzięło udział kilka tysięcy firm, spośród których kapituła uhonorowała 157 najlepszych zgłoszeń statuetkami Orłów Biznesu.

Lubelski Orzeł Biznesu

Lubelski Orzeł Biznesu

W tym roku podczas uroczystego finału nagrodzono 11 firm, a także przyznano cztery nagrody indywidualne. Pięć kolejnych firm odebrało nagrodę Lubelskiego Orła Biznesu z Diamentami, przyznawaną zwycięzcom poprzednich edycji, którzy utrzymali wysoki poziom. Ponadto do członków kapituły konkursu Lubelski Orzeł Biznesu – Henryka Łakomego i Zdzisława Grygiela, jednego z założycieli Pracodawców Ziemi Lubelskiej – trafiły statuetki honorowe.

W wydarzeniu oprócz laureatów wzięli udział inni przedsiębiorcy z regionu, przedstawiciele władz samorządowych i administracji oraz politycy. Gośćmi honorowymi spotkania byli szef sejmowej komisji finansów i poseł na Sejm RP Jacek Sasin oraz wojewoda lubelski prof. Przemysław Czarnek, który pogratulował zwycięzcom i podziękował im za korzystny wpływ na rynek pracy, a do organizatorów gali – Pracodawców Ziemi Lubelskiej – skierował słowa uznania za ideę konkursu i jego organizację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023