Luksusowy katamaran z Polskiej Stoczni

Opublikowano: 23 kwietnia 2016

Eagle Wings to premierowy katamaran z nowej linii Sunreef Supreme. To pierwsza w historii przemysłu jachtowego łódź poniżej 24m długości oferująca 300 m² powierzchni wypoczynkowej.

Architektura jednostek Sunreef Supreme na nowo definiuje sposób, w jaki do tej pory projektowano katamarany. Nowy koncept nadbudowy pozwolił na zrównanie poziomów salonu i pokładu głównego. W rezultacie, Sunreef Supreme Eagle Wings uzyskał rozległy, przeszklony na całą wysokość salon – harmonijną, otwartą strefę łączącą się bezpośrednio z kokpitem dającą dostęp do pokładu poprzez rozsuwane drzwi po obu stronach jachtu. Zewnętrzna i wewnętrzna przestrzeń łodzi połączone zostały jedną panoramiczną powierzchnię wypoczynkową.

Indywidualnie zaprojektowany salon o powierzchni 65m² łączy w sobie akcenty wędzonego dębu i błękitu. Przestrzeń obejmuje w pełni wyposażoną kuchnię oraz jadalnię z łatwym dostępem do chłodziarki na wino. W komodzie naprzeciw stołu jadalni umieszczono wysuwany telewizor.

Pośrodku salonu znajduje się główna strefa relaksacyjna z szerokimi kanapami, które od lewej burty otacza wyłożony onyksem bar, od prawej zaś stolik do gry w karty. Jako że Właściciele kładą duży nacisk na rozrywkę i muzykę, w suficie zamontowano opuszczany telewizor a salon wyposażono w system karaoke. Nieopodal jadalni znajdziemy akustyczne pianino.

SPECYFIKACJA SUNREEF SUPREME 68 EAGLE WINGS:

 

Długość: 20,45m / 67,1ft
Szerokość: 10,51m / 34,5ft
Zanurzenie: 1,85m / 6ft
Silniki: 2 x 240 HP
Zbiorniki paliwa: 2500L
Długość masztu: 28,1m / 92,1ft
Grot: 135m2 / 1453 ft2
Genua: 97m2 / 1044ft2
Powierzchnia: 285 m2/3068 ft2
Kategoria: A (12 osób)

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Holiday Boat
Holiday Boat to przykład firmy, która − jak twierdzi...
Historia Holiday Boat to przykład spełnienia marzeń o ni...