sale konferencyjne

Małe sale konferencyjne do biura — co warto o nich wiedzieć?

Opublikowano: 17 sierpnia 2022

Sala konferencyjna kojarzy się z dużym pomieszczeniem, w którym odbywają się spotkania biznesowe. Tymczasem nowoczesna technologia pozwala na wyposażenie nawet niewielkiego biura w mobilną mini salę konferencyjną, pozwalającą na spotkania z pracownikami. Co warto wiedzieć o takim rozwiązaniu?

Czy warto postawić na budkę konferencyjną w biurze?

Małe sale konferencyjne cieszą się coraz większym powodzeniem wśród mniejszych przedsiębiorstw, które poszukują akustycznego miejsca spotkań. Są to specjalne budki, które z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjną salę konferencyjną, gdyż ich układ pozwala na wyposażenie we wszystko, co jest niezbędne w takim miejscu. Jeżeli przedsiębiorcy zależy na tym, aby stworzyć pokój konferencyjny dla 4-8 osób, może to zrobić, stawiając właśnie na takie rozwiązanie.

Budki konferencyjne czy dedykowane pomieszczenia?

Przeznaczenie osobnego pomieszczenia specjalnie na salę konferencyjną nie zawsze jest możliwe. Oczywiście takie rozwiązanie często jest bardziej komfortowe, zwłaszcza jeżeli zależy nam na większej przestrzeni. Małe biura natomiast mogą skorzystać z mini sali konferencyjnej w postaci budki akustycznej. Taka budka nie tylko zapewnia dobre wyciszenie, pozwalając na spokojne przeprowadzenie konferencji, ale jej modułowa budowa pozwala na skonfigurowanie przestrzeni, dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Wymagania dla sal konferencyjnych

Praktyczna sala konferencyjna powinna przede wszystkim być chroniona przed hałasem. Co ciekawe, w dedykowanych pomieszczeniach często kwestia akustyki jest pomijana. Tymczasem budki akustyczne skutecznie chronią przed dźwiękami z zewnątrz. Pewne normy dotyczą również oświetlenia oraz temperatury. Mini sala konferencyjna wyposażona w sterowane systemy pozwoli na dostosowanie otoczenia do aktualnych wymagań, zapewniając uczestnikom spotkania jak największy komfort.

Podstawowe wyposażenie sal konferencyjnych

Niezależnie od wymiarów, dobra sala konferencyjna powinna być wyposażona w:

  • dostęp do Internetu,
  • projektor multimedialny lub ekran do wyświetlania,
  • odpowiednie nagłośnienie,
  • wygodne miejsca do siedzenia dla uczestników konferencji.

Ważnym elementem jest także stosowne oświetlenie oraz możliwość sterowania nim i dostosowywania do potrzeb konferencji.

Postaw na gotowe rozwiązania!

Jeżeli interesuje Was nowoczesna sala konferencyjna do mniejszego biura, zwróćcie uwagę na dużą kabinę akustyczną hushMeet.L Jest to największy z wariantów budek Hushoffice, który świetnie sprawdzi się jako pokój konferencyjny. To bardzo dobra propozycja, umożliwiająca prowadzenie spotkań biznesowych. Budkę można wyposażyć wedle uznania w stół i siedziska dla pracowników. HushMeet.L pomieści nawet do 8 osób, a konstrukcja budki pozwoli na przeprowadzenie zarówno spotkań osobistych, jak i wideokonferencji online. Stawiając na ten model, wybieracie produkt, którego wyposażenie łatwo dostosować do potrzeb pracowników, zapewniając wewnątrz budki przyjazną atmosferę i odpowiednią akustyczność.

 

 

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
bezpieczne niszczenie dokumentów
Przepisy w obszerny sposób regulują kwestię ochrony danych o...
W świecie luksusowych akcesoriów i mebli do domu, iRest Maes...
Klimatyzator kasetonowy
...
meble ogrodowe
Meble ogrodowe są niezbędnym elementem każdej przestrzeni zi...
Biuro serwisowane
Wiele firm nie korzysta z własnej przestrzeni biurowej, ale...