Techbud

Marian Cydzik – naszą markę kształtują zrealizowane kontrakty

Opublikowano: 31 października 2019

W ostatnich latach powstało wiele przedsiębiorstw o podobnym profilu działalności. Wymusza to na nas ustawiczny rozwój i działania mające na celu oferowanie takiego poziomu usług, abyśmy mogli wygrać z konkurencją. PW TECHBUD dało się poznać przez te 15 lat jako solidny i rzetelny partner w biznesie – mówi Marian Cydzik, współwłaściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Techbud Cydzik, Żuchowski Sp. j.

 TECHBUD zaczął działalność 15 lat temu, stawiając na prace budowlano-remontowe w obszarze instalacji przemysłowych. Jak zmienił się rynek usług w państwa specjalizacji na przestrzeni tych lat i jak te zmiany wpływają na państwa ofertę?

Marian Cydzik

Marian Cydzik

Marian Cydzik – Tak jak pani wspomniała, PW TECHBUD jest firmą działającą na rynku usług od 15 lat. Przez cały ten czas staramy się dostrzegać potrzeby naszych klientów, jak również dbać o rozwój technologiczny spółki. W ostatnich latach powstało wiele przedsiębiorstw o podobnym profilu działalności. Wymusza to na nas ustawiczny rozwój i działania mające na celu oferowanie takiego poziomu usług, abyśmy mogli wygrać z konkurencją. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że PW TECHBUD dało się poznać przez te 15 lat jako solidny i rzetelny partner w biznesie.

Czego oczekują dziś zleceniodawcy? Które z państwa realizacji są największym atutem firmy w pozyskiwaniu klientów i co najbardziej przekłada się na uznanie dla marki?

Marian Cydzik – Zleceniodawcy oczekują dzisiaj od swoich zleceniobiorców kompleksowych usług. PW TECHBUD zapewnia usługi od etapu projektowania i dokumentacji technicznej aż po odbiór robót. Co więcej, naszymi atutami są wszechstronnie wykształcona kadra inżynierska, wykwalifikowani spawacze i monterzy oraz regularnie modernizowane zaplecze techniczne. Oferujemy szybki czas realizacji i konkurencyjne ceny.

Naszą markę kształtują dotychczas wykonane kontrakty. A mamy się czym pochwalić, choćby budową 2 zbiorników soku rzadkiego o pojemności 20 tys. m3 każdy w Cukrowni Kruszwica, modernizacją gospodarki cieplnej w Cukrowniach: Kruszwica, Nakło i Malbork, rozbudową i modernizacją instalacji granulacji nawozów metodą zgniatania w Luvena SA.

Choć roboty, o których wspomniałem, to bardzo duże kontrakty, taką samą uwagę poświęcamy każdej umowie, bez względu na jej wielkość. Te wszystkie elementy sprawiają, że nasza firma od wielu lat pozostaje jednostką konkurencyjną i godną zaufania.

Rozmawiała Marlena Szczęsna

Techbud

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Karol Tomas
 W erze globalizacji, gdzi...
Sukcesja
Sukcesja firmy rodzinnej, fundacja rodzinna, zmiana...
Katarzyna Szulim
Nagroda Orła Polskiego Biznesu w kategorii Lider Reg...
transport intermodalny
Przewóz znacznych ilości towarów na dalekich trasach to powa...
Magdalena Nowak
Świadczenie usług, jakimi się zajmuję, wymaga przede...