TechBud – gwarantujemy zadowolenie

Opublikowano: 1 września 2018

Wykonywaliśmy wiele skomplikowanych inwestycji i remontów dla wymagających klientów. Do każdej podchodziliśmy w sposób indywidualny, mając na uwadze specyficzny profil produkcji każdego z zakładów – mówi Marian Franciszek Cydzik, prezes Przedsiębiorstwa Wielobranżowego TECHBUD Cydzik, Żuchowski Sp. J.

Budownictwo to branża trudna, w której panuje duża konkurencja. Jakie atuty zarządzanej przez pana firmy stanowią jej przewagę nad pozostałymi rynkowymi graczami?

– Nasza firma oferuje szeroki zakres prac montażowych nowych instalacji oraz modernizacji już istniejących. Pracujemy w najtrudniejszych warunkach. Stawiamy na najnowsze technologie i cały czas poszerzamy nasze kompetencje oraz modernizujemy posiadane zaplecze techniczne. Uzyskaliśmy certyfikaty jakości zgodne z normami PN EN ISO 3834, 9001, 14001, PN N 18001 oraz PN EN 1090. Wyróżnia nas profesjonalna kadra, najwyższa jakość prowadzonych prac oraz pełna odpowiedzialność za ich rezultaty.

Dziś każdy chce konieczne prace wykonać jak najtaniej i jak najszybciej, co nie zawsze jest równoznaczne z jakością. Jak podchodzicie państwo do takich wymagań klientów?

– Jesteśmy firmą, która nie generuje zbędnych kosztów, ale jakość wykonywanych prac jest dla nas priorytetowa. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę. Jest ona w stanie zagwarantować najwyższą jakość najbardziej skomplikowanych robót. Nasi pracownicy sprawdzili się w praktyce przy wielu projektach realizowanych dla firm z całej Polski. Udowodnili przy tym, że dzięki posiadanej wiedzy i zaangażowaniu są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Myślę, że zadowolenie naszych klientów, takich chociażby jak GZNF Fosfory, Krajowa Spółka Cukrowa, Südzucker Polska, CIECH Soda Polska, Luvena SA, OLPP, Mondi Świecie, AB TECHNO Engineering, Naftoserwis sp. z o.o. czy Siarkopol Gdańsk, jest dowodem na słuszność przyjętej przez nas polityki.

Macie państwo na koncie wiele skomplikowanych realizacji dla wymagających klientów. Czy z którejś z nich jest pan szczególnie dumny, czy każdą traktuje pan jednakowo jako przykład solidnie wykonanej pracy?

– Wykonywaliśmy wiele skomplikowanych inwestycji i remontów dla wymagających klientów. Do każdej podchodziliśmy w sposób indywidualny, mając na uwadze specyficzny profil produkcji każdego z zakładów. Szczególne miejsce wśród zrealizowanych inwestycji zajmuje wykonana w latach 2015–2016 przebudowa i modernizacja instalacji granulacji nawozów metodą zgniatania na terenie Luveny SA w Luboniu. Inwestycja ta była szczególna ze względu na specyficzny zakres prac do wykonania, począwszy od kompletnej dokumentacji projektowej, aż po modernizację pracującej linii granulacji metodą zgniatania. Wymagała do tego skoordynowania branż budowlanej, architektonicznej, sanitarnej, konstrukcyjnej oraz AKPiA.

______________________

Rozmawiała Kornelia Jankowska

Fot. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHBUD Cydzik, Żuchowski Sp. J.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
projekty domów,
Podczas planowania budowy domu jednorodzinnego, lub...
Kaptur foliowy na palety
Umieszczone na paletach ładu...
kruszarka szczękowa
Kruszarki szczękowe są chętnie wybierane przez firmy z branż...
Budowa hali produkcyjnej
Hala produkcyjna to obiekt wymagający stworzenia dobrze prze...
podnośnik nożycowy
Podnośniki nożycowe są już dziś wykorzystywane dość powszech...