Męskie stopy pod ochroną ManFoot

Opublikowano: 13 listopada 2017

Zadbane męskie stopy przestają być luksusem dla wybranych. Od kilku miesięcy każdy Polak może nabyć profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z linii ManFoot. Są one dostępne w drogeriach Hebe, Natura i Rossmann, a wkrótce będzie można je też nabyć na rynkach zagranicznych.

Z naszych badań wynika, że wielu mężczyzn korzysta ukradkiem z kosmetyków swoich partnerek. Mamy nadzieję, że teraz już znacznie odważniej będą sięgać po produkty stworzone specjalnie dla nich – mówi Krzysztof Kaleta, współwłaściciel She Cosmetic Lab, producenta linii ManFoot.

Linia ManFoot składa się z: dezodorantu do obuwia i stóp (jego głównym składnikiem jest srebro koloidalne), antyperspirantu, kremu antyperspirującego i nawilżającego oraz złuszczającej skarpetki.

Większość z nich ułatwia rozwiązywanie kłopotliwego problemu, który jest wśród mężczyzn powszechny, czyli nadmiernej potliwości i nieprzyjemnego zapachu stóp – dodaje Krzysztof Kaleta. Warto więc już dziś sięgnąć po „broń” w walce z tymi niedogodnościami.

Więcej informacji na: www.manfoot.pl

Fot. She Cosmetic Lab

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *