Międzynarodowy Dzień Jogi

Międzynarodowy Dzień Jogi 2017

Opublikowano: 6 czerwca 2017

Zapraszamy na tegoroczny Międzynarodowy Dzień Jogi pod hasłem „Joga – less stress” – będziemy świętować w niedzielę 25 czerwca 2017 roku w Warszawie na całodniowym pikniku rodzinnym na Polu Mokotowskim w godz. 10-18 oraz w całej Polsce.

Jesteśmy  jednym z 200 krajów zaangażowanych w to wyjątkowe święto, ustanowione przez ONZ. Jak co roku Ambasadorki Jogi: Edyta Herbuś, Małgorzata Pieczyńska, Paulina Holtz, Agnieszka Cegielska i Natalia Przybysz oraz Ambasador Indii Ajay Bisaria patronujący całemu wydarzeniu, będą obecni na wydarzeniu, by wspólnie ćwiczyć jogę.

Każdy z uczestników będzie mógł znaleźć coś dla siebie: poćwiczyć, wziąć udział w panelach dyskusyjnych na temat jogi, diety, zdrowego stylu życia, medycyny tradycyjnej i holistycznej. Nie zabraknie widowiskowych pokazów AcroYogi i asan wykonywanych wg różnych stylów jogi, pokazów tańca indyjskiego, koncertów m.in. Ragaboy LIVE Act i gongów.

Liczne spotkania z autorami książek i czasopism o zdrowym stylu życia m.in. z Kasią Bem, Iną Rybarczyk. Dużym zainteresowaniem co roku cieszą się warsztaty i pokazy kulinarne m.in. Karoliny i Maćka Szaciłło oraz stoiska wystawców serwujących indyjskie, wegetariańskie i wegańskie przysmaki. Będzie również wiele atrakcji dla dzieci, jak również mobilny gabinet weterynaryjny, więc można zabrać również pupila.

Bądź tam z nami! Zabierz znajomych, rodzinę i pupila. Odstresujesz się i bardzo mile spędzisz czas.

 

Szczegółowe informacje na www.dzien-jogi.pl oraz facebook.com/DzienJogi i Bosonamacie.pl

Organizatorami Dnia Jogi w Polsce są: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art of Living Polska (AOL).

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
skarpety trekkingowe
Wybierając się w góry, musimy zadbać o odpowiedni strój. O i...
batonik białkowy
Jakość odżywiania jest gwarantem dobrego samopoczucia, mocne...
Pasta z orzechów laskowych
Pasta z orzechów laskowych ma ogromny potencjał zdro...
aktywność fizyczna
Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur odważniej wychyla się...
Gimnastyka artystyczna
Gimnastyka artystyczna to dyscyplina sportu, budując...