Międzynarodowy Dzień Jogi 2018 - Edyta Herbuś

Międzynarodowy Dzień Jogi 2018 – jak świętowaliśmy w tym roku

Opublikowano: 21 czerwca 2018

Tegoroczne, czwarte już, obchody imprezy – Międzynarodowy Dzień Jogi 2018 w Warszawie świętowane były 17 czerwca w Łazienkach Królewskich, gdzie pojawiło się ponad 20 tysięcy uczestników, którzy w przyjemnej atmosferze korzystali z przygotowanych dla nich atrakcji. Na miejscu można było wziąć udział w lekcjach jogi i wykładach dyplomowanych nauczycieli, prelekcjach na temat zdrowego stylu życia oraz autorskich spotkaniach z twórcami publikacji na temat zdrowia i odżywiania, m.in.: Grzegorzem Pawłowskim, Katarzyną Bem, Karoliną i Maciejem Szaciłło.

Międzynarodowy Dzień Jogi 2018 - po obchodach

Na miejscu udostępniono uczestnikom nie tylko przestrzeń do ćwiczeń i relaksu. Także interesującą strefę wystawców, gdzie dostępne były akcesoria do jogi, ubrania, książki, kosmetyki naturalne i przedmioty dekoracyjne. Zajęciom jogi towarzyszyły również pokazy tańca indyjskiego (Mohini Indian Dance Group), koncerty (m.in. Ragaboy Live Act) i pokazy kulinarne. W strefie kulinarnej dostępne były przysmaki kuchni indyjskiej, potrawy wegetariańskie i wegańskie, lody i słodycze, kawa i indyjska herbata oraz orzeźwiające lemoniady.

Międzynarodowy Dzień Jogi 2018 - wykłady

Tegoroczne wydarzenie, podobnie jak w poprzednich latach, wspierały ambasadorki jogi: Małgorzata Pieczyńska, Paulina Holtz, Edyta Herbuś, Natalia Przybysz i Agnieszka Cegielska oraz ambasador Republiki Indii: Tsewang Namgyal.

Było energetycznie i pozytywnie – uczestnicy mieli możliwość złapania cennych chwil oddechu od codziennego pędu i stresu oraz zrelaksowania się na łonie natury. Mamy nadzieję, że przyszłoroczne obchody tego święta będą równie udane.

Organizatorzy:
Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art of Living Polska (AOL).

Patron honorowy:
Ambasador Republiki Indii Tsewang Namgyal, Ośrodek Informacji ONZ w Warszawie

Partnerzy:
Indian Association of Poland, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Media Connect

Sponsorzy:
Yogi Tea, Qatar Airways, Indigo Decor, Buddha, FLEX Poland, Indorama Ventures, Weco-Travel, Belbin Polska, Bollywood, Rival Group, Green Parrot, DrukMax

Magazyn VIP był patronem medialnym tego wydarzenia.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Joga w Wierchomli
Po raz dziesiąty gospodarzem Joga Festiwalu. Górskie...
Wałek do jogi
...
Joga Festiwal Wierchomla
Malownicza Wierchomla Mała, położona w sercu Popradz...
Live streaming
Skalowanie swojego biznesu i wychodzenie na nowe rynki to za...
Karol Radziwonowicz
Słynne Koncerty Chopinowskie w warszawskich Łazienka...