Menu

Bartłomiej Topa ambasadorem auta Mitsubishi Outlander

Bartłomiej Topa jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Koncern Mitsubishi Motors, a konkretniej jego polski oddział, zdecydował się na nawiązanie z nim współpracy. Aktor został nowym ambasadorem marki Mitsubishi na terenie naszego kraju – będzie odpowiedzialny za promowanie najnowszego pojazdu Mitsubishi Outlander. Aktorowi kluczyki do nowego wozu wręczył prezes polskiego oddziału – Yasuyuki Oyama.

Kim jest Bartłomiej Topa?

Bartłomiej Topa od wielu lat pojawia się na ekranach telewizorów i scenach teatralnych. Grywał w takich filmach jak: „Wesele”, „Drogówka”, czy „Trzy kolory”. Nic dziwnego, że polska publiczność zna go doskonale i bardzo go ceni. Największą popularność aktor zyskał dzięki rolom w takich produkcjach jak: „Głęboka woda”, „Wataha” oraz „Czas honoru”. Na co dzień Bartłomiej gości na scenach teatrów IMKA oraz 6. piętro.

Model Mitsubishi Outlander – czym się wyróżnia?

Mitsubishi Outlander, którego ambasadorem będzie Bartłomiej Topa, to model najnowszej generacji, z najwyższej półki motoryzacyjnej. Samochód napędzany jest przy pomocy benzyny, posiada dwulitrową jednostkę mocy oraz 150 koni mechanicznych pod maską. Jego atutem jest także automatyczna przekładnia CVT, umożliwiająca wygodną jazdę w każdym terenie. Dodatkowo posiada napęd na cztery koła.

Zasiadanie za kierownicą tego auta to naprawdę przyjemne doznanie, a Bartłomiej Topa będzie mógł robić to każdego dnia z uwagi na piastowane przez siebie stanowisko. SUV, którym będzie poruszał się aktor, cechuje się dużą przestronnością – może pełnić z powodzeniem rolę samochodu rodzinnego. 7-osobowe wnętrze mówi samo za siebie. Dodatkowo kierowca może mieć pewność, że otrzyma bogate wyposażenie, a auto będzie wyróżniać się wyjątkowo wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Kilka słów o marce Mitsubishi Motors

Mitsubishi Motors to marka o doskonałej renomie. Koncern ma siedzibę w Tokio, ale sprzedaje swoje auta na całym świecie. Japończycy dbają o to, aby ich auta były nowoczesne, doskonale wyposażone i spełniały wszelkie potrzeby użytkowników. Mitsubishi na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim bardzo rozbudowanym portfolio pojazdów typu SUV oraz pick-up. Poza tym w swoim asortymencie ma także auta hybrydowe i elektryczne.

Ta prestiżowa marka zyskuje uznanie głównie za sprawą wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, wykorzystywania najlepszych materiałów produkcyjnych i stałego unowocześniania swojej floty. Wdrażane w poszczególnych modelach nowoczesne technologie są zgodne z najwyższymi standardami międzynarodowymi. Dzięki temu klientela koncernu stale się powiększa, a auta można rekomendować nawet najbardziej wymagającym kierowcom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022