Menu
Modern Packaging - konferencja

Modern Packaging – konferencja naukowo-techniczna

Modern Packaging – ekotransformacja techniki znakowania i pakowania produktów” to prestiżowa konferencja naukowo-techniczna, która odbędzie się 5 marca br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw EXPO w Warszawie. Tematyka konferencji obejmuje kwestie związane z ostatnim etapem procesu produkcyjnego. Uczestniczące w niej osoby będą miały możliwość zapoznania się z zagadnieniami: ochrony prawnej wzoru opakowania, zmianami stanu prawnego w tej sferze działalności oraz z aktualnymi zagadnieniami ekotransfromacji przemysłu produkcyjnego i zmianami funkcjonalnymi w otoczeniu tzw. Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (GOZ). Istotną częścią konferencji będą również zagadnienia związane ze zmianami w konstrukcji maszyn pakujących oraz technologiami znakowania.

Modern Packaging – organizator

Organizatorem konferencji jest Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich SIMP. Skupia ono przedstawicieli uczelni, jednostek badawczych i naukowych, a także przedstawicieli przemysłu. Ze względu na fakt, że konferencja będzie towarzyszyć targom Warsaw Pack 2019 w Centrum Ptak Warsaw EXPO, organizator skoncentrował się na kwestiach, które powinny zainteresować samych wystawców, jak również osoby odwiedzające tegoroczne targi.

Dodatkowe punkty i możliwości

Dodatkowym punktem przygotowanym przez organizatora są specjalistyczne warsztaty:

  • oceny technicznej i wyceny maszyn oraz urządzeń
  • oraz dotyczące wyboru techniki znakowania i dostosowania jej do produktu.

Podczas targów będzie można również skorzystać z konsultacji z zaproszonymi ekspertami i prelegentami. Konsultacji będą udzielać również przedstawiciele Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP). Dodatkowo eksperci SIMP pozostaną do dyspozycji uczestników konferencji Modern Packaging i warsztatów również po zakończeniu targów – podczas bezpłatnych konsultacji.

Wszystkie osoby, które zdecydują się na wzięcie udziału w konferencji i warsztatach otrzymają imienne certyfikaty uczestnictwa. Udział w wymienionych wydarzeniach jest bezpłatny – wymagane jest tylko zarejestrowanie się na stronie internetowej organizatora http://modern-packaging.pl/rejestracja/

Magazyn VIP jest patronem medialnym tego wydarzenia – gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

Modern Packaging - konferencja - baner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022