nowe samochody w 2020 roku

Najlepsze nowe samochody w 2020 roku

Opublikowano: 3 kwietnia 2020

Nowy rok, nowe samochody – i już mamy dobrą ofertę. Prawie każda firma oferuje albo całkiem nowy model, albo umiarkowanie odświeżony pojazd. Następnych parę lat obiecują bardzo ekscytujące czasy w branży motoryzacyjnej. Wielu producentów w pełni stosuje się do elektryfikacji, występując na rynku hybrydami i modelami, które są w pełni elektryczne. Z drugiej strony, konwencjonalnego silniku benzynowego też nie zabraknie. Przedstawimy Państwu niektóre z najlepszych modelów, które możemy oczekiwać na drogach w roku 2020. Należy jednak uważać, że ze zmianą samochodu nie powinniśmy pozwolić sobie na inne luksusy, jakie są przewinienia w ruchu drogowym. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Najważniejsze nowe samochody, które mają się pojawić w 2020 roku

Rok 2019 dawno minął. Jak już wspominaliśmy, oferta na rok 2020 będzie duża i różnorodna.  W naszym małym wyborze będzie szeroki zakres różnych sektorów rynku, obejmujący samochody miejskie, rodzinne, SUV-y, samochody wyczynowe i luksusowe oraz inne, które można kupić w tym roku.

Samochody miejskie

Jeżeli chodzi o samochody miejskie, jak i każdego roku, mamy różne modele, z których możemy wybrać. Na początek powiemy coś o Hyundai i10 – jest to samochód, który posiada imponującą nową technologię z niską ceną początkową. Nowy i10 jest większy, z większą przestrzenią wewnętrzną i odświeżonym wyglądem zewnętrznym. Najnowszy Toyota Yaris ma nową stylizację, częściowo dzięki nowej platformie. Oferta Yarisa obejmie jeden poważny model o mocy ponad 250 KM. Mitsubishi Mirage wystąpi z poprawioną jakością, a system informacyjno-rozrywkowy obsługuje teraz połączenia Apple i Android.

Hatchbacki rodzinne

Następne Audi A3 wprowadza technologię i elegancję do sprzedaży jak się pojawi na rynku. Najnowocześniejsze reflektory LED będą dostępne w większości modeli, a wnętrze ma oferować szerszy zakres opcji tapicerki i technologii łączności. Dalej, model czwartej generacji SEAT Leon zbliża się do jakości Volkswagen Golf, z całkowicie nowym designem, podobnym do SEAT Tarraco SUV. Jeśli mowa o nowym Volkswagen Golf Mk8, ten samochód otrzymał największą aktualizację w swojej historii z tą wersją. Będzie on miał już szeroko znany styl, a do tego bardziej przestronne wnętrze i bagażnik. Warto jeszcze wspomnieć model Skoda Octavia, która będzie bardziej podobna do Skoda Superb. Będzie to model luksusowy, trochę większy i oferuje silniki z wieloma opcjami hybrydowymi.

Małe SUV-y

W roku 2020 spotkamy się z ciekawym rynkiem w tej kategorii. Nowy Mercedes GLA jest kompaktowy, oparty na tej samej platformie co Mercedes A-Class hatchback samochód. Podobne do A-Classy również będą silniki benzynowe oraz diesla, a w planach na drugą połowę 2020 roku jest mocny GLA 45 model. Dalej, po nowym Peugeocie 208 pojawi się nowy mały SUV, Peugeot 2008. Oprócz agresywnej nowej stylizacji, będziemy mieć wersję hybrydową i elektryczną. Model elektryczny będzie miał prawie 300 km zasięgu.

Duże SUV-y

Ten segment samochodów na razie jest najbardziej popularny na rynku amerykańskim i rosyjskim. Jednak, nie oznacza to, że w Europie nie ma swoich fanów. Samochód, który może być ciekawy dla Europejczyków to na pewno Land Rover Defender, oficjalnie ujawniony w Frankfurcie w 2019 roku. Może się okazać, że będzie to najbardziej popularny model firmy Jaguar Land Rover.

Szybkie SUV-y

Wcześniej, podniesione samochody uważane za wolne, najmniej dynamiczne, ciężkie pojazdy. Czasy się zmieniły, a w to możemy się upewnić na przykładzie Ford Mustang Mach E. Jest to elektryczne SUV, nietypowe dla Ford Mustanga. Większość modeli pojedzie ponad 450 km, przy tym oferując wydajność podobną do Mustanga. Kategoria, na która warto zwrócić uwagę w roku 2020.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Serwis klimatyzacji samochodowej
Niemal wszystkie popularne modele samochodów, które zostały...
jak sprawdzić historię pojazdu
Pandemia COVID-19, wojna w Ukrainie oraz napięcia na światow...
alufelgi SEAT
Alufelgi stanowią jedną z najważniejszych części wyp...
przyczepy furgony
Autoline to wiodący portal ogłoszeniowy, który specjalizuje...
Pasek rozrządu
Rozrząd stanowi bardzo ważny element składowy każdego silnik...