reality show

Najlepsze polskie reality show – jaki program warto obejrzeć?

Opublikowano: 5 lutego 2020

Ciekawość to naturalna cecha, składająca się na ludzką osobowość. Nie dziwi więc fakt, że od chwili wyemitowania pierwszego tego typu programu, relacje typu reality show cieszą się niesłabnącą popularnością – możliwość “podglądania” innych jest niezwykle kusząca, tym bardziej, jeżeli nie wiąże się z naruszeniem prywatności. Najlepsze polskie reality show skupiają przed ekranem setki tysięcy widzów. O jakich programach mowa?

Na początek, odpowiedzmy na bardzo istotne pytanie – czym właściwie jest reality show? Pod tą nazwą kryją się programy, w których najczęściej występują osoby niezwiązane z telewizją (choć nie jest to regułą). Program ma pokazywać “prawdziwe życie”, więc motywem przewodnim jest naturalne zachowanie uczestników. Formuły niektórych programów zakładają poddanie biorących w nich udział osób ekstremalnym próbom. Widzowie często mają wpływ na przebieg programu (choć nie w każdym przypadku) – mogą brać udział w głosowaniu wyłaniającym uczestników kolejnego odcinka. Reality show łączy w sobie cechy dokumentu, teleturnieju i serialu. Najlepsze polskie reality show – “Love Island”

Love Island to jeden z najpopularniejszych programów randkowych, który doczekał się też polskiej wersji. W programie biorą udział osoby samotne, które przez kilka tygodni dzielą ze sobą luksusową willę, zlokalizowana na egzotycznej wyspie. w trakcie programu, uczestnicy łączą się w pary, przy czym należy podkreślić, że w każdym z odcinków istnieje możliwość zmiany partnera. t osoby, którym nie uda się znaleźć programowej drugiej połówki, muszą opuścić dom, co jest równoznaczne z zakończeniem udziału w programie. Najlepsze polskie reality show – “Cztery wesela”

W tym reality show, jurorami są sami uczestnicy. w każdym odcinku programu występują cztery panny młode, które diametralnie różnią się temperamentem, charakterem, stylem i oczywiście – wizją idealnego ślubu. W każdym odcinku, trzy panny młode oceniają najważniejszy dzień w życiu swojej konkurentki, często nie szczędząc przy tym surowych uwag. Ich zadaniem jest wystawienie oceny dla czterech kategorii: sukni ślubnej, miejsca i wystroju, menu oraz wrażeń ogólnych. Wygrywa osoba, która zgromadzi najwięcej punktów, a jest o co walczyć – w każdym odcinku, nagroda jest aż 25 tysięcy złotych. Całkiem niezły prezent, który z pewnością okaże się przydatny na początku nowej drogi życia. Najlepsze polskie reality show – “Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”

reality show

W programie biorą udział nieznające się osoby, które łączy jedno – zamiłowanie do imprezowego stylu życia. Casting wyłania pięć kobiet i pięciu mężczyzn, którzy mieszkają razem i tworzą Ekipę z Warszawy. Jak to bywa tego typu programach, kamery śledzą każdy ich krok. Najlepsze polskie reality show – “Wyspa Przetrwania”

Uczestnicy programu trafiają na malowniczą wyspę Fidżi. Przez 30 dni, poddawani są najróżniejszym ekstremalnym próbom. Survivalowy charakter programu podkreśla fakt, że w trakcie jego trwania, każdy musi polegać na samym sobie i swoich umiejętnościach. Organizatorzy nie dostarczają uczestnikom pożywienia czy narzędzi – to wszystko trzeba zdobywać w trakcie trwania programu. W rezultacie, śmiałkowie podejmujący się tej próby, mogą poczuć się jak rozbitkowie, którzy przypadkiem znaleźli się na bezludnej wyspie.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Smart TV
Dzisiejsze możliwości inteli...
powtórki talk-show
Programy typu talk-show są dosyć popularnymi formatami telew...
Telewizja Kablowa Koszalin
Ponad 33 tysiące abonentów, ekspansja na sąsiednie gminy, no...
Virtuosos V4+
Już 27 listopada w TVP Kultura, a 28 listopada w TVP...
Apple One
Nie ma najmniejszej wątpliwości, że Apple to marka, która sł...