Najwyższa jakość w pod-poznańskim pałacu

Opublikowano: 30 czerwca 2016

Kilkanaście firm, liderów rynku z całej Polski, spotkało się na Gali Najwyższej Jakości w pałacu w Biedrusku pod Poznaniem. Emocje w jej trakcie podgrzewało wręczanie nagród

Uroczystość, której organizatorem było poznańskie Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości, odbyła się 22 czerwca. Tego dnia wyróżniono ponad 20 firm z całej Polski, które w swojej działalności postawiły na jakość i osiągnęły sukces w wielu segmentach rynku.

W ich gronie znalazły się: Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM i Investim SA z Warszawy, Biopharma i Centermedical z Gdyni, Polin z Książa Wielkopolskiego, Astra Technologia Betonu ze Straszyna, Neorol z Chrzanu, AWW Wawrzyniak z Kalisza, Zespół Prywatnych Szkół z Chodzieży, Zespół Szkół Akademickich i Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna ze Środy Wielkopolskiej, Centrum Turystyki Oskar z Poznania, Berendsen Textile Service z Żukowa, Linteli z Zakrzewia, P.O.W. LA VITA z Gabrielowa, WJK Gastroenterologia Konińska z Konina, SPZOZ z Gostynia, Matbud Systemy Ppoż. z Grodziska Wielkopolskiego, Browar Koreb z Łaska, Firma Budowlana Uciechowski z Raszkowa, Otto Bock z Poznania i Dominik z Mierzyna.

Ponadto kilka firm, które uczestniczą w Programie Jakości, przeszło pomyślnie weryfikację audytową i odnowiło certyfikaty „Najwyższej Jakości”. Podstawą ich przyznania były bardzo wysokie oceny poziomu jakości wyrobów i usług świadczonych przez przedsiębiorstwa uczestniczące w konkursie.

Galę Najwyższa Jakość uświetnił występ Anny Lasoty, solistki Teatru Muzycznego w Poznaniu i tegorocznej laureatki prestiżowego wyróżnienia Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury w kategorii „najlepsza wokalistka musicalowa”.

Patronem medialnym wydarzenia był magazyn VIP.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
LEK-AM
Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Bada...
Gala VIP
Gala VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego na nagrodę...
To był niezapomniany wieczór, który na długo pozostanie w pa...
Gala Magazynu Gospodarczego Fakty
14 czerwca w eleganckich wnę...
...