Napoje z dozownika

Napoje z dozownika lepsze od tych w butelkach?

Opublikowano: 9 listopada 2021

Dozownik do napojów gazowanych to coraz bardziej popularne urządzenie do serwowania napojów z syropu. Korzystają z niego zarówno właściciele startujących biznesów gastronomicznych, jak i restauratorzy z dobrze prosperujących lokali. Jedni cenią dozownik do napojów za minimalizowanie kosztów i podnoszenie zysków. Inni za wygodę i możliwość wprowadzenia do oferty Dolewki. Coraz częściej sięgają po niego hotele, biura i dyskoteki. A Ty, za co doceniłbyś go najbardziej? Zobacz, jak działa dozownik do napojów i sprawdź, jak usprawni pracę w Twoim biznesie.

Dozownik do napojów gazowanych – jak to działa

Dozownik do napojów gazowanych https://hmdrinks.pl/maszyna-urzadzenie-do-napojow/dozownik-nalewak-do-napojow/ -nazywany jest także dyspenserem do napojów lub urządzeniem postmix. Służy do przygotowywania gazowanych napojów na bazie koncentratu. Urządzenie to jednocześnie chłodzi, nasyca dwutlenkiem węgla i miesza wodę z syropem. Zwykle posiada pięć nalewaków, dzięki czemu serwuje 5 różnych napojów, np. cztery napoje smakowe i wodę gazowaną. Na rynku dostępne są cztery smaki syropów gastronomicznych marki HMDrinks: Cola, Orange, Ice Tea i Lemoniada. Z ich udziałem szybko przygotujesz lubiane przez Twoich klientów napoje. I to odpowiednio schłodzone i nagazowane.

6 powodów, dla których napoje z dozownika są lepsze od tych w butelkach i puszkach

Korzystanie z dozownika do napojów gazowanych i serwowanie napojów z syropu niesie wiele korzyści. Oto 6 najczęściej wymienianych przez restauratorów plusów korzystania z urządzenia postmix :

  • Znacznie taniej

Korzystając z dozownika do napojów oszczędzisz na każdym litrze napoju! Koszt przygotowania 1 litra napoju na bazie syropu HMDrinks wynosi poniżej 3 zł (brutto!).  W porównaniu z aktualnymi cenami gotowych napojów w butelce, to bardzo atrakcyjna oferta.  Zatem napoje z dyspensera to przede wszystkim oszczędność.

  • 1 karton syropu zamiast 75 butelek

Syropy do dozownika do napojów gazowanych są bardzo wydajne. Z 5-litrowego kartonu koncentratu przygotujesz aż 37,5 litra napoju. To równowartość 75 półlitrowych butelek – butelek, dla których musisz znaleźć miejsce w lodówce i magazynie. Korzystanie z napojów z syropu to zatem nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także miejsca!

  • Porządek za barem

Dozownik do napojów umożliwia serwowanie napojów w formie samoobsługi. Urządzenie jest proste i wygodne w obsłudze; wystarczy kubek podstawić pod wybrany napój i nacisnąć nalewak. W czasie, gdy maszyna zajmie się przygotowaniem napoju, Twoi pracownicy mogą obsługiwać kolejnych klientów. Dozownik do napojów to oszczędność czasu i lepsza organizacja pracy.

  • Dolewka

Dolewka to forma promocji, w ramach której klient kupując napój otrzymuje kubeczek i możliwość wielokrotnego uzupełniania go napojem z dozownika. Ulubiona przez klientów promocja ma duże grono fanów także wśród właścicieli gastronomii. Dlaczego? Bo zwiększa sprzedaż zarówno napojów, jak zestawów powiększonych o napój. A zatem przynosi zyski. Od lat korzystają z niej największe sieci gastronomiczne. Aktualnie – dzięki ofercie HMDrinks, opcja napojów z dozownika do napojów i wprowadzenia Dolewki dostępna jest dla każdego lokalu.

  • Mniej śmieci

Napoje z dyspensera zaserwujesz w szklance, którą potem umyjesz. Z pewnością to bardziej ekologiczne od sprzedaży gotowych napojów w butelkach czy puszkach. Dzięki temu (zamiast 75 plastikowych butelek wyrzucasz jeden karton) ograniczysz produkcję śmieci. Zatem korzystając z dozownika do napojów gazowanych skutecznie przeciwdziałasz zanieczyszczaniu środowiska. Możesz więc pochwalić się proekologicznymi działaniami – Twoi klienci na pewno to docenią.

  • Nowa jakość w ulubionym smaku

Napoje na bazie syropów HMDrinks nie są dostępne w żadnym sklepie. Klienci spróbować ich mogą tylko w lokalu. Czy po nie sięgną? Z pewnością. Po pierwsze, dlatego, że to znane i lubiane smaki, idealne do posiłku. Po drugie, fakt, że jest to coś nowego, wzbudza ciekawość i zachęca.  Co więcej korzystając z dozownika do napojów, możesz okleić go swoim logo i zaproponować napój pod własną marką. Jest to idealne rozwiązanie dla sieci lokali, franczyz lub punktów, które chcą serwować autorskie rozwiązania.

Napoje z dozownika

Dozownik do napojów – sprawdzi się u Ciebie?

Praktyczny i wizualnie atrakcyjny, dozownik do napojów posiada nowoczesny design, zgodny z najnowszymi trendami w gastronomii. Klientom kojarzy się z dużymi sieciami, więc z urządzeniem postmix zyskujesz modny i nowoczesny wizerunek lokalu. Wpisuje się w każdą przestrzeń i usprawnia pracę w każdym lokalu gastronomicznym, hotelu czy dyskotece. Rozwiązanie ekonomiczne i bezpieczne dla środowiska. Z nim oszczędzisz pieniądze, miejsce i czas. Jeśli szukasz wygody i oszczędności, dozownik do napojów to właściwy wybór.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
chlebek bananowy
Słuchajcie, w polskich domach pielęgnuje się od zaws...
tekstylia
Urządzanie własnego mieszkania w taki sposób, by stworzyć sw...
wyposażenie kuchni
Gotowanie to Twoja pasja? Chcesz ją rozwijać i nie do końca...
Cascara
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy istnieje zdrowsza al...
Krzesła do Jadalni
Na pierwszy plan wysuwa się trend, który nie tyle robi wraże...
Nowe artykuły
W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie rutyna...
Podróżowanie po Europie jest niezwykle atrakcyjne z wielu po...
Biura rachunkowe mogą podchodzić do realizacji usług w różny...