Menu
naszyjniki celebrytki

Naszyjniki celebrytki dla kobiet w każdym wieku — przegląd modeli dla każdej z nich

Sporo osób myśli, że naszyjniki celebrytki to domena młodych kobiet i nastolatek. Choć coraz częściej dostrzegamy je na szyjach kobiet, to jednak często pada pytanie o to, jak i w jakim wieku nosić naszyjniki celebrytki. Naszym zdaniem, zdecydowanie w każdym, ponieważ kategoria celebrytek jest tak obszerna, że znajdziemy wśród nich modele odpowiednie dla każdej z pań. Podpowiadamy jak dobierać naszyjniki celebrytki.

Dla nastolatki

Najczęściej poszukiwane modele celebrytek to te z symbolami, delikatne serca, skrzydła anioła, liście, karma i ręka fatimy, to tylko niektóre z mnóstwa motywów zdobiących naszyjniki celebrytki (https://irbis.style/pl/menu/naszyjniki-celebrytki-274.html). Stawiamy raczej na modele lekkie, które można dowolnie miksować i łączyć, nosić warstwowo lub pojedynczo. Większośc modeli możemy z powodzeniem nosić do szkoły, delikatnie podkreślają dziewczęcą urodę. Za pomocą symbolicznych zawieszek możemy podkreślić charakter i zainteresowania nastolatki. Pokazać, że jest wyjątkowa, wręczając jej w prezencie motywy roślinne, jeśli uwielbia naturę, motywy muzyczne, jeśli jest to mocna strona jej osobowości, czy symbole podkreślające wyznawane wartości, takie jak np. karma. Wiele symboli to wiele możliwości na przekazanie ważnych dla nas lub dla nastolatki znaczeń.

naszyjniki celebrytki

Dla kobiety

Pozostajemy dalej w temacie znaków. Rozszerzamy go jednak o geometrię, mocniejsze akcenty i bardziej masywne elementy. Takie naszyjniki mogą podkreślić naszą kobiecość i seksapil, mimo pozornie niewielkich gabarytów, jakimi są celebrytki. Nosimy je na plecach, podkreślamy dekolty krawatkami i mocnymi akcentami. Naszyjniki celebrytki możemy podzielić tutaj na codzienne, noszone na każdą okazję, jak i kategorię wieczorowych, ekstrawaganckich lub zmysłowych. Niezależnie od tego, jakiego modelu poszukujesz, rzuć okiem na garść inspiracji przygotowanych przez markę Irbis (https://irbis.style/). Różnorodne modele dla każdej kobiety wraz bardziej masywnymi elementami, a także klasyczne i ponadczasowe wzory w jednym katalogu.

naszyjniki celebrytki

Dla dojrzałej kobiety

Dla dojrzałych kobiet niektóre modele mogą wydawać się zbyt lekkie i infantylne. Dla nich zdecydowanie odpowiedniejsze będą te z klasyczną symboliką, ponadczasowym wzornictwem lub te nieco bardziej masywne, zdobione na przykład kamieniami. Dodatek brylantów, cyrkonii lub masy perłowej nadają niektórym celebrytkom szlachetności i nieco bardziej wykwintnego wyrazu. Celebrytki z brylantami to częsty wybór, jeśli chodzi o naszyjniki na prezent. Niewielkie kamienie delikatnie i subtelnie zdobią naszyjniki, nie dodając im zbytniej ciężkości i masywnego wyglądu.

naszyjniki celebrytki

Różnorodność modeli w tej kategorii biżuterii sprawia, że coraz większa ilość kobiet przekonuje się do ich noszenia, bo naszyjniki celebrytek to bardzo wygodna codzienna biżuteria, w której możemy poczuć się jak w drugiej skórze i z zachwytem nosić i stylizować ją na każdą okazję i porę roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023