Nokian Outpost

Nokian Tyres Outpost AT – wybierz najlepsze opony

Opublikowano: 12 stycznia 2022

Jeżeli szukasz niezawodnych opon, które sprawdzą się na każdej nawierzchni i nawet w najtrudniejszych warunkach, postaw na innowacyjne NOKIAN TYRES Outpost™ AT. Wyróżnia je najwyższa klasa przyczepności, wyjątkowa wytrzymałości i odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym przebicia. Przyjrzyj się temu, jak wiele mają do zaoferowania nowe opony całoroczne NOKIAN.

Innowacyjne opony Outpost AT

Technologicznie innowacyjne Nokian Outpost AT to nowy wymiar przyczepności i wytrzymałości. Docenią go wszyscy miłośnicy jazdy w trudnym terenie. Te całoroczne opony powstały głównie z myślą o SUV-ach, crossoverach i lekkich samochodach ciężarowych. Pozwalają na bezpieczną jazdę po każdej, nawet najtrudniejszej nawierzchni.

Nowe opony Nokia Outpost AT radzą sobie w każdych warunkach pogodowych i są wytrzymałe za sprawą wyjątkowo wszechstronnego bieżnika wzmacnianego systemem Aramid Shield™. Konstrukcja z włókien aramidowych jest odporna na przebicia i może być wykorzystywana na nierównej powierzchni, dając kierowcy poczucie pewności siebie.

Olli Seppälä, dyrektor ds. badawczo-rozwojowych w Nokian Tyres podkreśla, że nowe opony Outpost AT „pomagają zadbać o bezpieczeństwo kierowców nawet w ekstremalnych warunkach”. To przykład bezkompromisowego dążenia do najwyższej jakości i pokonywania teoretycznych i praktycznych ograniczeń. Innowacyjne Outpost AT są dostępne w 45 rozmiarach (15-22”), dlatego sprawdzą idealnie dla lekkich ciężarówek, SUV-ów i crossoverów.

Wytrzymałość absolutna

Dzięki wykorzystaniu technologii Aramid Shield, opony Outpost AT są ekstremalnie wytrzymałe i odporne na przebicia. Włókna aramidowe na co dzień wykorzystywane są do produkcji kamizelek kuloodpornych i w przemyśle lotniczym. Teraz Nokian Tyres zastosowało je do budowy innowacyjnej opony. Aramid nie tylko zabezpiecza przed przebiciem, ale również wzmacnia ściany boczne, dzięki czemu opona nie ulegnie rozerwaniu nawet po najechaniu na przeszkodę lub wskutek wybojów. Z takimi oponami możesz czuć się pewnie na każdym terenie

Precyzyjna trakcja

Bieżnik zaprojektowano tak, aby radził sobie z każdą nawierzchnią. Bez względu na to, czy pod kołami masz błoto, piach, śnieg czy idealnie równy asfalt – Outpost AT nigdy nie zawiodą. Trójwymiarowy, głęboki wzór bieżnika to aż 11,5 mm dla SUV-ów i 15 mm dla lekkich samochodów ciężarowych. To jeszcze nie wszystko – opatentowany wskaźnik zużycia bieżnika Driving Safety Indicator na czas wskaże kierowcy, kiedy trzeba wymienić opony.

Po prostu przyczepność

Z oponami Outpost AT nie musisz martwić się o przyczepność – ona jest w standardzie, i to w maksymalnym wydaniu. Ogumienie idealnie nadaje się do pracy z dużym obciążeniem, ponieważ struktura bieżnika jest bardzo mocna. Trójwymiarowa lamelizacja zapewnia pełne bezpieczeństwo, a stabilizatory Groove Lifts pozwolą kierowcy bez przeszkód poruszać się po terenie off-road.

Ściany boczne opony to szczyty Summit Sidewalls. Dzięki tej technologii nie ugrzęźniesz w miękkiej nawierzchni, a rowki Canyon Cuts pozwolą Ci pewnie prowadzić auto nawet na powierzchniach z reguły nieprzewidywalnych. Outpost AT to idealne połączenie możliwości opon zimowych z wszechstronnością modeli całorocznych.

Opony, których nie przebijesz tak łatwo

Nokian Tyres wyposażyło swój najnowszy produkt w umocnienie opasania bieżnika. Na całym jego wzorze rozmieszczono wzmocnienia Gravel Guards dla stabilności i ochrony przed przebiciami. Ponieważ dno głębokich rowków opony jest wzmocnione, kamienie i koleiny nie stanowią już żadnego problemu. Tych opon nie przebijesz tak łatwo – to nowy wymiar wytrzymałości.

Wyjątkowa mieszanka gumowa

Opony Outpost AT to mieszanka gumowa, która sprawdzi się bez względu na warunki atmosferyczne. Jest nie tylko wytrzymała, ale również ekologiczna. Starannie dobrana mieszanka minimalizuje opór toczenia i sprawia, że w czasie jazdy zużywasz mniej paliwa. Rozwiązania proekologiczne to domena marki Nokian Tyres, która jest globalnym liderem zrównoważonego rozwoju. Na oponie umieszczono symbol płatka śniegu na tle trzech górskich szczytów. To ostateczny dowód potwierdzający, że Outpost AT może z powodzeniem być używana w najtrudniejszych warunkach zimowych.

Wybierz najlepsze rozwiązania

Opony NOKIAN TYRES Outpost AT to zaawansowane technologiczne ogumienie, które sprawdzi się w każdych warunkach. Z tymi oponami zawsze czujesz się pewnie za kółkiem, nawet w najtrudniejszych warunkach i na wyjątkowo nieprzewidywalnej nawierzchni. Pokonuj ograniczenia, podbijaj nowe tereny i docieraj dalej – wszędzie, gdzie skieruje Cię przygoda. Z nowymi oponami Outpost AT świat jest w zasięgu Twojej ręki.

AutoVIPek 

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Serwis klimatyzacji samochodowej
Niemal wszystkie popularne modele samochodów, które zostały...
powłoka ceramiczna
Wiele osób ceni sobie wizualny aspekt swojego samochodu. Lśn...
Auta poleasingowe
Każdy kierowca szukający now...
Felgi zimowe
Wraz z nadejściem zimy, większość kierowców zaczyna się zast...
Ferrari 458
Wielu miłośników motoryzacji chciałoby przynajmniej raz prze...