auto z salonu bez wkładu własnego

Nowe auto z salonu bez wkładu własnego

Opublikowano: 20 grudnia 2022

Chcesz jeździć nowoczesnym, bezpiecznym i komfortowym samochodem prosto z salonu? Nie chcesz angażować dużych środków finansowych na jego zakup? A może chcesz co kilka lat zmieniać samochód na nowszy model bez konieczności przejmowania się sprzedażą używanego auta? Poznaj bogate możliwości finansowania nowego salonowego auta od Volkswagen Financial Services i przekonaj się, jak blisko są Twoje marzenia!

Wraz z dynamicznym postępem w motoryzacji i rozwojem technologii stosowanych w nowoczesnych samochodach, wizja jazdy nowym autem prosto z salonu staje się jeszcze bardziej kusząca. Zwłaszcza, że współcześnie nie musisz dysponować pokaźną sumą środków na koncie, by móc wyjechać z salonu wymarzonym modelem. Dla wielu klientów auto na raty to najdogodniejsza forma finansowania nowego pojazdu. Przekonaj się, jakie możliwości w tym zakresie oferuje VW FS.

Nowoczesne formy finansowania VW FS zakupu aut salonowych sprawiają, że możemy jeździć zupełnie nowym modelem bez wkładu własnego. Takie rozwiązanie dostępne jest np. w opcji kredyt JAK ABONAMENT. W klasycznym kredycie przez czas trwania umowy klient spłacał całkowitą wartość auta i nierzadko musiał na początku wnieść dość istotny wkład własny. Oznaczało to konieczność dysponowania sporą ilością gotówki i spłacania dość wysokich rat. Auto na raty w kredycie JAK ABONAMENT można mieć natomiast już z zerową wpłatą własną. Co więcej, dzięki spłacaniu jedynie szacunkowej utraty wartości pojazdy przez czas użytkowania go, znacząco możemy zredukować koszty. W ten sposób mamy możliwość korzystania z salonowego auta, bez wnoszenia wkładu własnego i przy płaceniu atrakcyjnej miesięcznej raty.

Bardzo podobną formą finansowania jest kredyt KLASYCZNY, gdzie również możemy tak dobrać parametry umowy, by miesięczna opłata była na jak najniższym poziomie. Jednocześnie, jeśli postanowimy zatrzymać samochód, możemy na końcu umowy wykupić go za gotówkę lub rozłożyć płatność na raty, spłacając wartość końcową pojazdu. Alternatywnym rozwiązaniem jest zwrot samochodu i… udanie się do salonu po kolejny nowy model w atrakcyjnym finansowaniu.

Decydując się na auto na raty, warto na samym początku przemyśleć to, czy będziemy chcieli zatrzymać je na dłużej czy po zakończeniu umowy zdecydować się na nowe. Za tym drugim rozwiązaniem przemawia chociażby chęć skorzystania z opcji jazdy salonowym samochodem bez wnoszenia wkładu własnego. W tej sytuacji nawet w przypadku braku opłaty wstępnej możemy uzyskać ratę jeszcze atrakcyjniejszą niż przy KLASYCZNYM kredycie z wysokim wkładem własnym.

Oferta auto na raty na nowe auto salonowe od VW FS obejmuje gamę modelową marek wchodzących w skład grupy Volkswagen. Ze względu na bogactwo modeli z łatwością znajdziemy samochód, który będzie idealnie wpasowywał się w nasze indywidualne potrzeby – czy jest to niewielki, zwrotny pojazd miejski czy przestronny samochód rodzinny. Sprawdź ofertę VW FS i przekonaj się, jak blisko jest spełnienie marzenia o jeździe nowym autem z salonu bez wkładu własnego.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Kia EV9
Samochody Kia od lat uważane są za synonim wysokiej jakości....
Nissan Ariya
Elektromobilność jest trendem, od którego nie ma odwrotu we...
Wynajem średnioterminowy
Posiadanie własnej firmy ma wiele zalet, jednak aby osiągnąć...
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT 63 S E Performance 4-door Coupe to najmocnie...
Range Rover Evoque
Nowy Range Rover Evoque doskonale oddaje filozofię m...
Nowe artykuły
Samochody Kia od lat uważane są za synonim wysokiej jakości....
Jeśli uwielbiasz odpoczynek po sezonie i nie lubisz tłumów n...
Wnętrza o kobiecym charakterze to coś, co wiele osób pragnie...