męskie zabawki erotyczne

Nowe technologie w świecie męskich zabawek erotycznych

Opublikowano: 5 listopada 2021

Ludzie być może nie mówią o tym głośno, ale na rynku jest mnóstwo męskich zabawek erotycznych. Najpopularniejszą z nich jest dmuchana lalka, czyli tradycyjny i żartobliwy prezent, który otrzymuje przyszły pan młody podczas wieczoru kawalerskiego. Nie jest to jednak przydatny gadżet erotyczny, który powinieneś mieć w swojej kolekcji. Istnieje wiele innych i wartych uwagi urządzeń, które urozmaicą doznania i życie seksualne.

Ze względu na zmianę w postrzeganiu sex-gadżetów, marki wypuszczają jedne z najlepszych zabawek erotycznych dla mężczyzn, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Śmieszne dmuchane lalki są zastępowane przez zaawansowane technologicznie rękawy masturbacyjne i wyrafinowane zabawki do podnoszenia intymności z partnerem.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni gadżet?

Niektóre męskie zabawki erotyczne są obsługiwane ręcznie i nie oferują zbyt wiele możliwości. Jeśli jesteś gotów kupić coś ekstra, możesz wybrać sobie droższy model wyposażony w wymyślne funkcje zwiększające przyjemność.

Silnik wibracyjny

Urządzenia wibrujące mogą przenieść twoją przyjemność na wyższy poziom, a często mają różne ustawienia, pozwalając wybrać idealną intensywność dla twoich potrzeb.

Wodoszczelność

Większość modeli charakteryzuje się wodoszczelnością, ponieważ muszą być odporne na używane lubrykanty. Jednak niektóre z nich idą o krok dalej, ponieważ są w pełni zanurzalne i bezpieczne do użytku pod prysznicem i w wannie – idealne, jeśli lubisz wielozadaniowość!

Sterowanie przez aplikację

Aby uzyskać prawdziwą personalizację, wiele męskich zabawek erotycznych ma dedykowane aplikacje do sterowania urządzeniem. Taka aplikacja pozwala na tworzenie własnych wzorów wibracji, czy synchronizację z AR lub VR. Tak na prawdę istnieje nieskończona ilość możliwości i zabawy, dzięki aplikacjom stworzonym jako uzupełnienie działania wybranego gadżetu.

Ogrzewanie

Dla dodatkowego poczucia luksusu, niektóre męskie zabawki seksualne mogą się nagrzewać, aby zapewnić twojemu członkowi dodatkowe ciepło, zwiększając realizm doświadczenia, a także poprawiając przepływ krwi w tym ważnym obszarze.

Wybierz odpowiedni rozmiar

Rozmiar zabawki zdecydowanie może mieć wpływ na twoją przyjemność. Musisz się upewnić, że dany produkt będzie pasował do twojego członka. Wybrany przedmiot musi być wygodny i jednocześnie stymulujący. Niektóre zabawki stymulują tylko czubek penisa, a niektóre cały obszar. Najbardziej uniwersalne przyrządy to te, które są plastyczne i pozwalające na regulację siły nacisku za pomocą uchwytu własnej ręki, dzięki czemu można je dopasować do każdego obwodu.

Przydatne dodatki

Niezależnie od tego, którą zabawkę wybierzesz, będziesz musiał zainwestować w lubrykant na bazie wody, w przeciwnym razie przyjemność może okazać się mniejsza. Ważne jest również posiadanie pod ręką roztworu do czyszczenia zabawek seksualnych. Utrzymuj rzeczy w czystości i higienie, a twoje ulubione urządzenie na pewno przetrwają długi czas.

męskie zabawki erotyczne

Zabawki, które mogą cię zainteresować

Obecny renesans męskich seks-zabawek zaspokaja szereg potrzeb. Jeśli jesteś zestresowany lub brakuje ci seksualnego wyzwolenia z powodu pozostawania w domu, wysokiej jakości zabawka seksualna jest jednym z najzdrowszych i najskuteczniejszych sposobów na relaks. Zwróć uwagę, że orgazmy uwalniają hormon wzmacniający odporność, zwany oksytocyną.

A jeśli byłeś uwięziony ze swoim partnerem przez miesiące podczas kwarantanny i pandemii COVID-19, spróbuj urozmaicić życie seksualne za pomocą seks-zabawki dla par.

Istnieje kilka rodzajów gadżetów, z które powinieneś poznać:

  • Sztuczna pochwa. Gadżet przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Chcesz wiedzieć więcej? Tu przeczytasz opinie.
  • Rękaw masturbacyjny. Najpopularniejszym rodzajem zabawek erotycznych dla mężczyzn są rękawy masturbacyjne. Są one proste w koncepcji, ale istnieje ich ogromna różnorodność;
  • Masażer prostaty;
  • Zabawki dla par. Zabawki seksualne nie są przeznaczone tylko do spędzania czasu w samotności. Niektóre zabawki są zaprojektowane tak, aby podnieść poziom seksu poprzez stymulowanie obu stron. To świetny sposób na urozmaicenie życia seksualnego.

Pamiętaj, że seks się zmienia. Wiele osób stara się zachować satysfakcję seksualną, inwestując w najlepsze zabawki erotyczne. Faceci w końcu pozbywają się tabu związanego z męskimi seks-zabawkami. Zdają sobie sprawę, że urządzenia erotyczne to tak naprawdę tylko ulepszenie dla często używanej ręki. Może warto spróbować?

materiał partnera 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Siwienie włosów
Siwienie włosów to naturalny proces, podczas którego nasze w...
Herse
Dom Mody Bogusław Herse to legenda polskiej mody. W...
Italian Fashion, Dallas
Czy wiesz, że komfort fizyczny może istotnie wpływać na jako...
W sercu malowniczej Warszawskiej Pragi, w urokliwej...
Męskie spodnie na lato
Nie da się zbudować męskiej garderoby bez odpowiedni...