etui na telefon

Nowe, zimowe etui na telefon

Opublikowano: 10 lutego 2021

Od czasu do czasu warto zdecydować się na wymianę etui na telefon. Może być to wynikiem zarówno jego uszkodzenia, jak i zwyczajnej ochoty na zmianę wyglądu smartfona. Czemu zatem nie skorzystać z możliwości stworzenia zupełnie unikatowego modelu?

Jakie etui najlepiej wybrać?

Na rynku istnieje cały szereg różnorodnych modeli etui. Mogą przyjmować formę prostej „okładki” na tylną część urządzenia, jak również zakrywaj je w całości. Te drugie otwierane są w różne strony, jedne podobnie jak książka, a inne mają odchylaną do dołu klapkę.

Każde etui może być wykonane z różnych materiałów. Na rynku spotkać można między innymi silikonowe oraz skórzane futerały. Pierwsze z nich charakteryzują się szczególnie dużą różnorodnością kolorów, grubości i dodatkowych ozdób.

Które z nich najlepiej wybrać? Przede wszystkim takie, które będzie wygodne dla danej osoby podczas użytkowania. Przykładowo, nie każdy jest zwolennikiem „klapki” i ciągłego otwierania telefonu w celu sprawdzenia SMS-a, e-maila czy wykonania połączenia. Dla nich najlepsze będą proste etui, które mogą uzupełnić szkłem hartowanym, założonym na ekran. Inni z kolei preferują otaczanie całego smartfona bezpiecznym casem, bez konieczności zakładania na niego dodatkowej warstwy ochronnej. U nich sprawdzą się modele z „klapką”.

Warto również sprawdzić, o ile istnieje taka możliwość, czy dany futerał dobrze leży w dłoni. Pewnych chwyt jest gwarancją, że urządzenie zbyt łatwo nie upadnie na podłogę, dzięki czemu na pewno dłużej zachowa sprawność.

Osoby, które pracują w wymagających warunkach i które używają tam telefonu, powinny zdecydować się z kolei na bardziej „pancerne” futerały. Dzięki specjalnej konstrukcji absorbują one nawet poważniejsze uderzenia, dzięki czemu mogą ochronić telefon przed zniszczeniem.

Etui, które ozdabia

To oczywiste, że etui ma być nie tylko funkcjonalne, ale również ładne. Jego zadaniem, oprócz ochrony, jest przecież także ozdabianie telefonu. Dlatego podczas wybierania każdy z nas powinien zdecydować się na takie, które jednocześnie mu się spodoba. Dzięki temu na pewno nie zajdzie konieczność jego szybkiej wymiany – a przynajmniej nie z powodów estetycznych.

Na rynku istnieje cały szereg futerałów, które mogą zostać dopasowane do wszelkich stylów, preferowanych przez ludzi. Odpowiednie modele dla siebie znajdą zarówno młodzi, jak i starsi, lubiący klasyczne, jak i nowoczesne modele. Istnieją całe serie case’ów, które nawiązują do konkretnych zamiłowań, nurtów w sztuce czy po prostu tematyki, która bliższa jest danej płci.

W pełni zindywidualizowane, zimowe etui

Jeśli jednak wśród setek futerałów nie ma takiego, który najbardziej chciałbyś znaleźć, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sam go stworzył. Być może lubisz do tego sezonowe motywy? W takim razie wymyślenie indywidualnego wzoru na pewno przyjdzie ci z łatwością i sprawi, że twój smartfon nabierze odświętnego charakteru.

Aby samodzielnie wykreować etui, wystarczy wejść na stronę https://funnycase.pl/, która udostępnia intuicyjny kreator. Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby wybrać odpowiedni model futerału i dopasować do niego wybraną grafikę. W rezultacie już w ciągu kilku minut może powstać atrakcyjne akcesorium, które następnie zostanie dostarczone prosto do twoich rąk.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Pasy do biegania
Pasy do biegania to jedna z kluczowych części wyposa...
spinki do banknotów
Choć na rynku można znaleźć...
Ekskluzywne prezenty
Ekskluzywne prezenty przeznaczone są dla osób ceniących sobi...
Wrocław
Mieszkasz we Wrocławiu i musisz zała...
prezent dla mężczyzny
Wybór prezentu dla mężczyzny wcale nie jest tak trud...