Nowoczesna strona www

Nowoczesna strona www – jak ją stworzyć?

Opublikowano: 26 kwietnia 2019

Chyba nie ma już nikogo, dla kogo nie byłoby oczywiste, że by dotrzeć do jak najszerszego grona ze swoją ofertą, trzeba umieścić ją w Internecie. Nie wystarczy jednak mieć strony internetowej – musi ona być wyjątkowa: zapadać w pamięć, zapewniać wygodną nawigację, a przede wszystkim wspierać realizację twoich celów biznesowych. Nowoczesna strona www daje to wszystko, ale… jak ją stworzyć?

Zaczynasz od zera? Musisz wybrać hosting oraz nazwę domeny. Chcesz przebudować istniejącą już stronę? Ten pierwszy, podstawowy etap masz już za sobą. Co dalej?

Jak stworzyć stronę, która spełni twoje cele?

Tworzenie strony internetowej to długi proces, a wszystko zaczyna się od planu. Z jednej strony musisz zastanowić się nad kwestiami wizualnymi. Jak ma wyglądać twoja strona www? Z drugiej strony, co jest dużo ważniejsze, musisz zdecydować, co ma się na niej znaleźć oraz jakie cele ma spełniać. Zależnie od tego, czy:

  • prowadzisz sklep internetowy i chcesz zwiększyć sprzedaż,
  • zależy ci na budowie wizerunku firmy lub produktu,
  • planujesz kampanię reklamową

zawartość twojej strony internetowej będzie zupełnie inna, tak, byś mógł jak najlepiej osiągnąć zamierzony cel.

Filary nowoczesnej strony internetowej

Nowoczesna strona www przede wszystkim musi być funkcjonalna. Nie ma jednak mowy o funkcjonalności bez przejrzystości grafiki oraz intuicyjnej obsługi. Internauci są mocno przywiązani do pewnych rozwiązań nawigacyjnych i jeśli chcesz, by trafiając na twoją stronę, zostawali na niej dłużej, musisz im je zapewnić.

Nawet najbardziej nowoczesna oprawa graficzna strony internetowej nie zda się na nic, jeśli przeciętny internauta nie będzie umiał się na niej odnaleźć. Do tego potrzebne jest intuicyjne menu, które pozwoli użytkownikowi z łatwością znaleźć na stronie to, czego szuka. To z kolei jest sprzężone z funkcjonalnością strony. Chcesz, by internauta zrobił zakupy w twoim sklepie online?

Ułatw mu to, odpowiednio go projektując. Zależy ci na tym, by budować swój wizerunek w biznesie? Przedstaw się z jak najlepszej strony w sposób, który zaangażuje osobę odwiedzającą twoją witrynę. Zastanów się, jakie cele ma realizować twoja strona internetowa i zbuduj ją tak, by je spełniała.

Jak stworzyć nowoczesną i naprawdę funkcjonalną stronę internetową?

Trendy w Internecie potrafią zmieniać się szybko i jeśli twoja działalność nie jest z nimi bezpośrednio związana, zrozumiałe, że może być ci trudno za nimi nadążyć. Tworząc nowoczesne strony internetowe, wykorzystuje się nie tylko wiedzę z projektowania graficznego i programowania, ale także z zakresu user experience (UX) i usability.

Brzmi strasznie? Nie musisz się tym wszystkim martwić. Wystarczy zlecić wykonanie strony internetowej profesjonalistom w tej dziedzinie. Rozpoznasz ich po dotychczasowych realizacjach oraz podejściu do twojego zadania. Analiza twoich potrzeb i celów, stworzenie planu działania i indywidualne rozwiązania dopasowane do ciebie – to znak, że gra jest warta świeczki. Powierz stworzenie twojej strony www tym, którzy są w tym najlepsi, a sam ciesz się efektami.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Allegro Ads
Allegro, jakie znamy dzisiaj, jest serwisem, który w praktyc...
Jak współpracować z markami
W dynamicznie rozwijającym się świecie marketingu influencer...
gadżety reklamowe na targach
Targi i kongresy to nie tylko wydarzenia; to kluczow...
agencja kreatywna
Agencje kreatywne zyskują w Polsce na popularności —...
Sklep internetowy
Czy marzyłeś kiedyś o posiadaniu własnego biznesu...