Franczyza

Nowoczesne technologie – ważny element współczesnych franczyz

Opublikowano: 22 lutego 2023

Współcześnie działające sklepy franczyzowe opierają się bardzo często o nowe technologie. Ułatwiają one wykonywanie określonych zadań przez franczyzobiorców. Im więcej nowoczesnych rozwiązań, tym lepsza sytuacja pracowników i klientów sklepu.

Dzięki nowoczesnym technologiom można zachować świeżość produktów w sklepie na dłużej. Pomagają one także w komunikacji z pracownikami i urządzeniami oraz w bieżącym zarządzaniu, kreując doskonałą ofertę franczyzy dla klientów.

Franczyza – oferty na inteligentne lodówki

Wśród nowinek technologicznych, które są dostępne w ramach oferty franczyzy, znajdują się m.in. inteligentne lodówki. Tego typu urządzenia pozwalają na zachowanie świeżości różnych produktów spożywczych, dzięki dopasowaniu do nich samodzielnie odpowiedniej temperatury chłodzenia. Jeśli chodzi o oferty franczyzy, szczególnym uznaniem cieszą się smart lodówki, które informują franczyzobiorcę o awariach i nieustannie się uczą, biorąc pod uwagę to, co się w nich przechowuje.

Sklep franczyzowy a wykorzystanie nowoczesnych technologii w komunikacji

Nowoczesne technologie we franczyzach są wykorzystywane także do polepszenia komunikacji w sklepie, zarówno dla Klientów, jak i pracowników sklepu typu franczyza. Oferty na dostarczenie inteligentnych sprzętów ma np. sieć Żabka. Dzięki nowoczesnej technologii możliwa jest poprawa obsługi klientów i zmniejszenie czasu na wykonanie określonych prac. Doskonałym tego przykładem są smart słuchawki, które oferuje pracownikom sklepów franczyza Żabka. To nowoczesne urządzenie zapewnia komunikację między pracownikami zlokalizowanymi w różnych miejscach punktu handlowego (np. między pracownikiem obsługującym kasę fiskalną a tym, który znajduje się na zapleczu), ale również na otrzymanie cennych informacji od sprzętu w sklepie. Poprzez łączność bezprzewodową wysyłane są bowiem m.in. komunikaty od ekspresu do kawy, że należy go wyczyścić, czy też od piekarnika, że należy uzupełnić parówki podgrzewane do hot-dogów. Dzięki temu oferta franczyzy jest kompletna w każdym momencie.

Aplikacje do prowadzenia sklepu – skuteczne w kreowaniu oferty franczyzy

W prowadzeniu sklepu franczyzowego pomocne będą także darmowe aplikacje. Jedną z nich jest dostępny we franczyzie Żabka Cyberstore. Taka aplikacja pozwala na kontrolowanie dostaw, oferty franczyzy (a więc dostępności produktów na półkach) oraz obrotów sklepu, przydzielając zadania pracownikom. Kompleksowe informacje związane z franczyzą dostępne są z poziomu smartfona na bieżąco. Na przykład w aplikacji co 15 minut generowany jest raport sprzedaży. Dostępna jest także opcja śledzenia dostawy do sklepu franczyzowego na bieżąco. Z takimi nowoczesnymi rozwiązaniami prowadzenie sklepu franczyzowego jest proste.

materiał sponsorowany 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Karol Tomas
 W erze globalizacji, gdzi...
jak produkowane są magnesy
Magnesy coraz częściej pojawiają się w codziennym życiu każd...
Trados Business Manager
...
Agencja nieruchomości.
Kinnisvaramaakler on spetsialist, kes abistab kliente kinnis...
Sukcesja
Sukcesja firmy rodzinnej, fundacja rodzinna, zmiana...
Nowe artykuły
Punktem wyjścia do zrozumienia sztuki aborygeńskiej, jest zd...
Wystawa „Kawałki barw” to prezentacja najnowszych pr...
Idea edukacji domowej doskonale wpisuje się w moje p...