Menu

Nowy Juke Dynamic – wyróżnij się

Nissan wprowadza nową edycję specjalną crossovera Juke, skierowaną do klientów, którzy chcieliby zademonstrować swoją osobowość poprzez odpowiednią stylizację pojazdu.

Juke Dynamic jest dostępny w dwóch kolorach nadwozia – czerwonym Magnetic i czarnym Garnet – z pełnym pakietem personalizacji w kolorze czerwonym w standardzie. W skład pakietu wchodzą dopasowane do koloru nadwozia elementy wykończenia przedniego i tylnego zderzaka, specjalne oprawy reflektorów, nakładki na lusterka boczne oraz imponujące 18‑calowe felgi ze stopów metali lekkich z kolorowymi wstawkami.

Sportowego charakteru dodają sylwetce tylny spojler w kolorze czerwonym oraz specjalne listwy stylizacyjne poprowadzone wzdłuż dolnych krawędzi drzwi. Te dwa elementy montowane są wyłącznie na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, w celu dodatkowego podkreślenia atrakcyjności modelu. We wnętrzu znalazły się wysokiej klasy częściowo skórzane fotele kierowcy i pasażera z czerwonym wykończeniem.

Juke w edycji specjalnej Dynamic jest oferowany z dwoma silnikami do wyboru: benzynowym 1.2 DIG‑T o mocy 115 KM ( 75 400 zł) oraz wysokoprężnym 1.5 dCi o mocy 110 KM (84 200 zł).

 

Jedna odpowiedź do “Nowy Juke Dynamic – wyróżnij się”

  1. Fian6dres pisze:

    Piękny w swojej brzydocie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023