Hale przemysłowe

Obiekty przemysłowe – jak połączyć efektowność z funkcjonalnością?

Opublikowano: 28 czerwca 2019

Dla wielu inwestorów budowlanych estetyka wykonania i nowoczesny design hal przemysłowych zyskuje coraz większe znaczenie. Liczy się bowiem rozpoznawalność i mocny akcent.

Łączenie odważnych kolorów, nowoczesnych systemów oświetleniowych czy przeszkleń sprawia, że zakład przemysłowy staje się jednocześnie wizytówką danego przedsiębiorstwa.

Funkcjonalność i estetyka w projektowaniu hal stalowych

Hala przemysłowa wcale nie musi być standardowym budynkiem o tradycyjnej, formie. Warto, aby projekt współczesnej hali uwzględniał jej funkcjonalność, a styl architektoniczny przyciągał uwagę. Lekka i ekonomiczna konstrukcja hali stalowej ułatwia sfinalizowanie w szybkim czasie całego procesu budowlanego, jak i pozwala wprowadzić nieszablonowe, indywidualne pomysły, zgodne z oczekiwaniami klienta. Zaprojektowana w firmowych barwach hala, każdorazowo zyska estetyczny i interesujący design i wyróżni się na tle konkurencji i całego otoczenia. To bardzo skuteczny sposób na promowanie swojej marki i tworzenie wiarygodnego wizerunku firmy dla potencjalnych kontrahentów.

Hale przemysłowe – bądź bardziej widoczny

Budowa hali produkcyjnej, magazynu czy też hali logistycznej oznacza dla przedsiębiorcy duże nakłady finansowe. Inwestując w powstanie nowej siedziby, która stanie się wieloletnią wizytówkę firmy warto zadbać również o identyfikację wizualną i jej spójność ze strategią biznesową. Firma, która promuje swą markę jako dynamiczną i nowoczesną powinna również zadbać o innowacyjny design obiektu.

Od wielu lat inżynierowie firmy CoBouw doradzają, jak stworzyć indywidualny i efektowny projekt, który przyciągnie uwagę i będzie stanowić rozpoznawalny element identyfikacji firmy.

Hale z pomieszczeniami biurowymi – prezencja w estetycznym stylu

Ekonomicznie najlepszym rozwiązaniem jest integracja hali przemysłowej z pomieszczeniami biurowymi. Przy takiej inwestycji design i estetyka ma priorytetowe znaczenie. Warto tutaj odbyć krótki spacer po zrealizowanych przez nas inwestycjach, gdzie takie aranżacje, jak np. dla: Sun Garden Poland, czy Liedmann mogą podpowiedzieć, jak w nowoczesnym stylu zaprezentować swoją siedzibę. Stosowanie takich zabiegów jak wielkopowierzchniowe przeszklenia, połączenia nieoczywistych materiałów elewacyjnych, innowacyjne oświetlenie, ciekawie zaprojektowana przestrzeń wokół obiektu pozwalają stworzyć unikalną i efektowną kompozycję.

Budowa hali – rezygnuj z kompromisów

Zamiast przeznaczania nakładów finansowych na wynajem, przedsiębiorcy coraz częściej podejmują decyzję o budowie własnego obiektu przemysłowego. W takim projekcie priorytetem jest funkcjonalność, usprawnienie procesu logistycznego, wdrożenie rozwiązań m. in. podnoszących standardy bezpieczeństwa. Na projekt hali należy jednak spojrzeć perspektywicznie. Warto zauważyć, że nowocześnie zaprojektowany budynek może wpisywać się również w szeroko zakrojoną politykę marketingową firmy. Dlatego też należy szukać takich koncepcji, które pozwolą umiejętnie łączyć funkcjonalność z estetycznym wykonaniem.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Cięcie laserem
Cięcie laserem to specjalistyczna usługa pozwalająca na niez...
profile stalowe
Ocynkowane profile stalowe otwarte to materiał, który zyskuj...
Strefy dla palaczy
Tworzenie wyznaczonych stref dla palaczy w miejscach pracy t...
wykładzina PCV
Wybór odpowiedniej podłogi do danego pomieszczenia może być...
zmiany w prawie podatkowym
Każdego roku dochodzi do mniejszych lub większych zmian w po...