numerologia

Odkryj fascynujący i inspirującym świat liczb

Opublikowano: 7 czerwca 2022

Lubisz zdobywać nową wiedzę? Interesuje Cię szeroko pojęta tematyka ezoteryczna? Może warto otworzyć się na numerologię? Z naszego tekstu dowiesz się na jakie kursy z tej dziedziny warto postawić i czego można się na nich nauczyć.

Numerologia i jej narzędzia na letnie dni i wieczory

Wiele osób fascynuje się liczbami i ich ukrytymi znaczeniami. Nie każdy jednak wie, że w Polsce funkcjonują specjalne szkoły numerologiczne w których można zdobyć wiedzę z tego zakresu. Jednym z takich miejsc jest Szkoła Numerologii prowadzona przez doświadczonego numerologa Olgę N Stępińską. Oferuje ona liczne kursy i warsztaty, które mogą okazać się doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu w długie, letnie dni. Kursy i warsztaty numerologiczne to też świetny pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Jeśli poszukujesz oryginalnego podarunku dla przyjaciółki, mamy czy partnera – numerologia i jej narzędzia to strzał w dziesiątkę dla wszystkich osób otwartych na nowe doświadczenia.

Portret numerologiczny

Niewątpliwie najpopularniejszym narzędziem wykorzystywanym w numerologii jest tworzenie portretu numerologicznego. Na warsztatach dotyczących tworzenia tej oryginalnej analizy osobowości dowiemy się między innymi jak obliczyć numer swojej ścieżki życiowej ( tzw. wibracji głównej, jaką rolę w analizie osobowości odgrywają tzw. podwibracje, czym są obciążania karmiczne, czy też zdobędziemy wiedzę o znaczeniu jaki numerologia przypisuje imionom oraz nazwiskom. Wiedza przekazana przez doświadczonych numerologów – praktyków posłuży nam zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Analiza portretu opartego na liczbach pozwoli lepiej zrozumieć motywy naszych działań oraz pomoże przybliżyć się do odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczący najróżniejszych aspektów życia.

Kroniki naszych wnętrz

Jednym z bardziej oryginalnych i mało znanych zagadnień związanych ze światem numerologii i ezoteryki są tzw. Kroniki Akaszy. To enigmatyczne pojęcie nie odnosi się do ksiąg czy kronik w znaczeniu dosłownym, lecz związane jest bardziej ze światem wewnętrznym. Można je określić mianem tajemniczych kronik ludzkich dusz w których gromadzone są wszystkie zdarzenia oraz uczucia związane z przeszłością, teraźniejszością oraz przyszłością. Sam termin „Akasha” pochodzi z sanskrytu i oznacza eter, przestrzeń i energię kosmiczną, która przenika cały Wszechświat. Kurs czytania kronik Akaszy może być nie tylko fascynującą przygodą, ale również może pomóc w odnalezieniu zagubionej równowagi życiowej czy też inspiracji do pracy twórczej. Kursy i warsztaty czytania kronik Akaszy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania, również w formie online.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Informatyka
Nie da się ukryć, że żyjemy w dobie Internetu i chyba już ni...
Folwark Badowo
Organizacja konferencji to prawdziwe wyzwanie. Przygotowania...
Akademia Wojsk Lądowych
Dynamicznie zmieniające się warunki prowadzenia dzia...
sale konferencyjne
Wybór sal konferencyjnych jest naprawdę szeroki. Znalezienie...
szkolenia dostępne w sieci
Nie ma chyba takiego pytania...