numerologia

Odkryj fascynujący i inspirującym świat liczb

Opublikowano: 7 czerwca 2022

Lubisz zdobywać nową wiedzę? Interesuje Cię szeroko pojęta tematyka ezoteryczna? Może warto otworzyć się na numerologię? Z naszego tekstu dowiesz się na jakie kursy z tej dziedziny warto postawić i czego można się na nich nauczyć.

Numerologia i jej narzędzia na letnie dni i wieczory

Wiele osób fascynuje się liczbami i ich ukrytymi znaczeniami. Nie każdy jednak wie, że w Polsce funkcjonują specjalne szkoły numerologiczne w których można zdobyć wiedzę z tego zakresu. Jednym z takich miejsc jest Szkoła Numerologii prowadzona przez doświadczonego numerologa Olgę N Stępińską. Oferuje ona liczne kursy i warsztaty, które mogą okazać się doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu w długie, letnie dni. Kursy i warsztaty numerologiczne to też świetny pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Jeśli poszukujesz oryginalnego podarunku dla przyjaciółki, mamy czy partnera – numerologia i jej narzędzia to strzał w dziesiątkę dla wszystkich osób otwartych na nowe doświadczenia.

Portret numerologiczny

Niewątpliwie najpopularniejszym narzędziem wykorzystywanym w numerologii jest tworzenie portretu numerologicznego. Na warsztatach dotyczących tworzenia tej oryginalnej analizy osobowości dowiemy się między innymi jak obliczyć numer swojej ścieżki życiowej ( tzw. wibracji głównej, jaką rolę w analizie osobowości odgrywają tzw. podwibracje, czym są obciążania karmiczne, czy też zdobędziemy wiedzę o znaczeniu jaki numerologia przypisuje imionom oraz nazwiskom. Wiedza przekazana przez doświadczonych numerologów – praktyków posłuży nam zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Analiza portretu opartego na liczbach pozwoli lepiej zrozumieć motywy naszych działań oraz pomoże przybliżyć się do odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczący najróżniejszych aspektów życia.

Kroniki naszych wnętrz

Jednym z bardziej oryginalnych i mało znanych zagadnień związanych ze światem numerologii i ezoteryki są tzw. Kroniki Akaszy. To enigmatyczne pojęcie nie odnosi się do ksiąg czy kronik w znaczeniu dosłownym, lecz związane jest bardziej ze światem wewnętrznym. Można je określić mianem tajemniczych kronik ludzkich dusz w których gromadzone są wszystkie zdarzenia oraz uczucia związane z przeszłością, teraźniejszością oraz przyszłością. Sam termin „Akasha” pochodzi z sanskrytu i oznacza eter, przestrzeń i energię kosmiczną, która przenika cały Wszechświat. Kurs czytania kronik Akaszy może być nie tylko fascynującą przygodą, ale również może pomóc w odnalezieniu zagubionej równowagi życiowej czy też inspiracji do pracy twórczej. Kursy i warsztaty czytania kronik Akaszy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania, również w formie online.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
trening mentalny w biznesie
Wszyscy chcemy jak najlepiej zarządzać czasem i dobrze organ...
Informatyka
Nie da się ukryć, że żyjemy w dobie Internetu i chyba już ni...
Folwark Badowo
Organizacja konferencji to prawdziwe wyzwanie. Przygotowania...
Akademia Wojsk Lądowych
Dynamicznie zmieniające się warunki prowadzenia dzia...
sale konferencyjne
Wybór sal konferencyjnych jest naprawdę szeroki. Znalezienie...