Odkryj siebie – wykorzystaj potencjał swój i organizacji

Opublikowano: 8 czerwca 2016

Jeśli poszukujesz inspiracji lub przysłowiowego kopniaka, by zmienić cokolwiek w swoim życiu, polecamy lekturę  książki napisanej przez praktykującego przedsiębiorcę Roberta Zagożdżona. „Odkryj siebie” to pozycja dla tych, którzy chcą odnaleźć harmonię zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, a przy okazji spełniać się w każdym z tych obszarów będąc sobą.

Robert Zagożdżon opowiada jak odnalazł swoją drogę do sukcesu. Drogę, która pozwoliła mu zrealizować się zawodowo przy jednoczesnym zachowaniu swojego systemu wartości opartego na rodzinie, miłości, wolności i szacunku do ludzi. To praktyczny przewodnik bazujący na żywych doświadczeniach człowieka, który po wielu próbach przywodzących go do wzlotów i upadków znalazł w życiu złoty środek.

Książka opisuje autentyczne sytuacje z życia autora oraz liczne wskazówki dotyczące budowania relacji z ludźmi, zarówno z szefami, współpracownikami, klientami jak i z najbliższymi. Nie zawsze jest to łatwe ale najgorsza droga jaka można wybrać to brak działania.

Jak mawia sam autor: Nie wszystko się udaje i… bardzo dobrze! Inaczej powariowalibyśmy na własnym punkcie. Każdy z nas ma mnóstwo wad – zdarza mu się coś zaniedbać, zapomnieć o potrzebach ważnych dla nas lub bliskich osób… Ważne abyśmy byli tego świadomi i wkładali pracę w naszą rzeczywistość – zmieniali ją.”

 

 

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Blue Boson
Przedsiębiorcy coraz częściej poruszają temat ekolog...