przedłużanie włosów

Odśwież fryzurę testując dopinane pasemka

Opublikowano: 29 grudnia 2016

Masz czasem poczucie, że Twoje włosy są przeciętne i niewarte uwagi? Chciałabyś doświadczyć niecodziennego wyglądu, ale obawiasz się porażki, bo nie ufasz fryzjerom? Proponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie, które da Ci możliwość przetestowania wielu fryzur bez obowiązku decydowania się na nie. Prezentujemy dopinane pasemka w różnych kolorach. Możesz je założyć i zostawić na cały dzień albo stwierdzić, że Ci nie pasują i… wypróbować inne. Przedłużanie włosów z nami.

przedłużanie włosów Pasemka z naturalnych włosów

Częstą obawą, jaka towarzyszy dziewczynom chcącym zmienić fryzurę, jest lęk przed złym dopasowaniem koloru. Jeśli przez całe życie nie farbowałaś włosów albo od wielu lat używasz tej samej farby, takie zaniepokojenie jest w pełni zrozumiałe. Trudno sobie przecież wyobrazić, jak będziemy wyglądać w nowym odcieniu, dopóki nie ujrzymy efektu końcowego. Żeby nie ryzykować, zamów zestaw pasemek clip-in.

Są to włosy wszyte w profesjonalną taśmę zakończoną spinkami. Pasma mają rozmaite szerokości i można je zakładać na całą głowę albo jej wybrane miejsca. Na próbę idealny będzie zestaw z 7 treskami w różnych wielkościach. Nie dość, że dobierzemy kolor pasemek, sprawdzimy też, jaka wielkość doczepów najbardziej nam odpowiada.

Do widocznej zmiany fryzury nie potrzebujemy ogromnej ilości pasemek. Całkowicie wystarczy nam kilka dopinek o wadze ok. 70 gramów. Polecamy te naturalne, produkowane w Polsce. Mieszanki włosów są słabsze jakościowo i odznaczają się na tle pozostałych pasm, więc szukaj zestawów z oznaczeniem 100%.

Delikatne odświeżenie looku nie wymaga diametralnej metamorfozy. Załóż pasemka, które kolorystycznie pasują do Twojej naturalnej barwy, ale są od niej ciemniejsze o 2-3 odcienie. Tą drogą uzyskasz lekki balejaż. Jeśli Ci się nie spodoba, wystarczy odpiąć doczepy i odesłać je do sklepu. Zestaw naturalnych pasemek clip-in, który sprawdzi się w domowym testowaniu, kupisz w sklepie Europe Hair.

przedłużanie włosów Wielozadaniowy niebieski zestaw clip-in/on

Zwyczajna fryzura szybko się nudzi i przestaje budzić zainteresowanie. Wyblakłe kolory pozbawiają twarz blasku, a postrzępione, łamiące się włosy dodają nam lat. Tych przykrych doznań unikniemy przez odważenie się na pasemka farbowane na oryginalny odcień, np. mocny niebieski. Chabrowe dopinki clip-in/on od Europe Hair to syntetyki z japońskiego włókna kanekalon. Dziewięcioczęściowy zestaw daje możliwość stworzenia kolorowych refleksów na całej głowie.

Włosy przypina się do naturalnych pasm kreując zupełnie nowy, bardziej wyrazisty i nowoczesny wygląd. Z niebieskimi pasemkami możemy chodzić nawet na co dzień, jeśli tylko tryb życia i forma pracy nam w tym nie przeszkadzają. Kiedy zbliża się impreza, wystarczy przypiąć więcej doczepów.

Zagęścimy nimi fryzurę, wydłużymy ją o kilkanaście centymetrów i zmienimy kolor włosów bez styczności z chemicznymi farbami. Ściąganie pasemek jest bezinwazyjne, a polega ono na odpięciu spinek. Zestaw syntetycznych włosów bardzo dobrej trwałości zamówisz w sklepie Europe Hair. Obok niebieskich pasm, oferujemy też różowe, czerwone, zielone i fioletowe.

Sprawdzenie i przetestowanie nowej fryzury jest bardzo ważne, bo kwestia wyglądu nikomu nie jest obojętna. Odświeżaj swoje włosy różnorodnymi pasemkami, dostosowanymi do Twojego aktualnego nastroju. Gdy jesteś radosna i pełna energii, zakładaj kolorowe dopinki. W gorsze dni przedłużaj włosy naturalnymi doczepami w tradycyjnych odcieniach.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
czyszczenie zmywarek
Zmywarka to urządzenie, które stało się niezbędnym sprzętem...
jasnowidz
W dzisiejszym wywiadzie mamy zaszczyt gościć Michała...
Już 7 lipca Tor Służewiec stanie się areną wyjątkowego wydar...
Zegarki Guess
Sezon letni sprzyja metamorfozom w różnych sferach życia. Do...
farbki do brwi
Farbki Zola to innowacyjny produkt, który zdobywa co...