Okulary VIP-a z logo OMEGA

Opublikowano: 24 sierpnia 2016

Legendarna marka szwajcarskiego zegarmistrzostwa wprowadza swoją pierwszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych dla kobiet i mężczyzn. Produkty, stworzone we współpracy z włoską firmą Marcolin Eyewear, to kolejny krok w rozwoju marki OMEGA, której zegarki i biżuteria od dawna są bardzo cenione za wyjątkową jakość i najwyższy poziom rzemiosła.

Pierwsza kolekcja jest dostępna od sierpnia 2016r wyłącznie w butikach OMEGA na całym świecie. Każda para okularów przeciwsłonecznych występuje w dwóch rozmiarach oraz w dwóch wersjach kolorystycznych. W Polsce okulary będą dostępne w OMEGA Boutique w Warszawie.

Inspiracją dla kolekcji były dziedzictwo marki oraz jej produkty. Projektanci odnaleźli w nich wiele estetycznych i technicznych detali, które sprawiły, że wzornictwo każdej pary jest unikalne. Bliższe spojrzenie pozwoli odnaleźć wiele charakterystycznych wzorów: kwiaty znane z biżuterii OMEGA, legendarne pazurki modelu Constellation, zawiasy naśladujące koronkę zegarka, błyszczące, czarne powierzchnie przywodzące na myśl ceramikę w kolekcji OMEGI.


Czy chroniąc logotyp zabezpieczam równocześnie nazwę?

fot. OMEGA

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
okulary OMEGA
Słoneczne, letnie dni wracają, a po wszystkim, co pr...
Zegarek OMEGA_Seamaster Diver 300 M Titanium Tantalum
W 2018 roku Omega zaprezentowała kompletnie...
męskie perfumy na wiosnę
Wraz z nadejściem ciepłych wiosennych dni zaczynamy zwracać...
Paco Rabanne dla mężczyzn
Perfumy Paco Rabanne Invictus czy 1 Million to hity...
SINGLE MALT SCOTCH WHISKY
Szkocja to kraj szczególnie dbający o atrakcje na sz...