Menu

Okulary VIP-a z logo OMEGA

Legendarna marka szwajcarskiego zegarmistrzostwa wprowadza swoją pierwszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych dla kobiet i mężczyzn. Produkty, stworzone we współpracy z włoską firmą Marcolin Eyewear, to kolejny krok w rozwoju marki OMEGA, której zegarki i biżuteria od dawna są bardzo cenione za wyjątkową jakość i najwyższy poziom rzemiosła.

Pierwsza kolekcja jest dostępna od sierpnia 2016r wyłącznie w butikach OMEGA na całym świecie. Każda para okularów przeciwsłonecznych występuje w dwóch rozmiarach oraz w dwóch wersjach kolorystycznych. W Polsce okulary będą dostępne w OMEGA Boutique w Warszawie.

Inspiracją dla kolekcji były dziedzictwo marki oraz jej produkty. Projektanci odnaleźli w nich wiele estetycznych i technicznych detali, które sprawiły, że wzornictwo każdej pary jest unikalne. Bliższe spojrzenie pozwoli odnaleźć wiele charakterystycznych wzorów: kwiaty znane z biżuterii OMEGA, legendarne pazurki modelu Constellation, zawiasy naśladujące koronkę zegarka, błyszczące, czarne powierzchnie przywodzące na myśl ceramikę w kolekcji OMEGI.

fot. OMEGA

Jedna odpowiedź do “Okulary VIP-a z logo OMEGA”

  1. magdalena pierwsza pisze:

    Fajne i kosztowne pewnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023