Orange Flex

Orange Flex – oferta komórkowa inna niż wszystkie

Opublikowano: 25 maja 2021

Telefon na kartę czy na abonament? Jest jeszcze trzecia możliwość. Orange Flex to rewolucyjne rozwiązanie, które daje Ci nieograniczoną swobodę. Poznaj elastyczną ofertę komórkową, którą zarządzasz za pomocą aplikacji mobilnej.

Orange Flex – co to jest i jak to działa?

Orange Flex to rozwiązanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy nie chcą podpisywać długoterminowych umów. Aby dołączyć do Orange Flex, nie musisz odwiedzać salonu Orange. Wszystkie formalności ograniczone zostały do minimum. Oferta wykorzystuje model subskrypcyjny – dzięki temu możesz zrezygnować z niej w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłatach i okresu wypowiedzenia. Nowy numer zamówisz za pośrednictwem aplikacji Orange Flex. Możesz także zachować swój dotychczasowy numer i przenieść go do Orange. Nową kartę SIM dostarczy Ci kurier za 0 zł. Możesz także zdecydować się na wirtualną kartę eSIM, którą instalujesz na telefonie w kilka minut po dokonaniu rejestracji Możesz też zamówić bezpłatnie dodatkową SIM lub eSIM do drugiego urządzenia, na którym obsłużysz ten sam numer telefonu.

Aplikację Orange Flex znajdziesz w sklepie Google Play i AppStore. Pobierz ją na telefonie i utwórz swoje konto. Następnie wybierz Plan komórkowy, z którego chcesz korzystać. Do wyboru są cztery opcje – różnią się wielkością pakietu GB. Najtańszy z nich kosztuje 25 zł miesięcznie. Do dyspozycji masz Plan z 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB internetu. Każdy z czterech Planów obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE. Ponadto w Orange Flex możesz bezpłatnie korzystać z usługi Social Pass. Pozwala ona używać komunikatorów i popularnych serwisów społecznościowych bez wykorzystywania danych z Twojej paczki GB. Możesz do woli przeglądać m.in. Facebooka, Instagrama czy TikToka, nie martwiąc się o zużycie danych.

Więcej informacji na temat Orange Flex znajdziesz tutaj: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

Orange Flex – sieć w aplikacji

W Orange Flex całą ofertą zarządzasz z poziomu aplikacji. Jeżeli okaże się, że pakiet danych jest niewystarczający, możesz zmienić Plan, z którego korzystasz. Za pomocą aplikacji możesz także włączyć dodatkowe usługi multimedialne. Usługa Video Pass umożliwia korzystanie z serwisów wideo (m.in. Netflix, HBO GO, YouTube) bez zużywania GB. Z kolei dzięki Music Pass możesz słuchać muzyki na platformach streamingowych (m.in. Spotify. Tidal, Deezer) bez obaw, że nie wystarczy Ci danych. Na takiej samej zasadzie działa Game Pass, dzięki któremu możesz grać i korzytać z serwisów jak Discord, Twitch, Pokemon GO, Clash Royale nie martwiąc się o swój transfer danych.

Orange Flex to więcej niż oferta komórkowa, to nowoczesna sieć w aplikacji, bez zobowiązań. Do dyspozycji użytkowników są takie funkcje jak Klub Flex ze zniżkami partnerskimi i rabatami na usług Flexa. Każdy nowy klient, dostaje też pierwszy miesiąc korzystania z HBO GO w prezencie. Dodatkowym atutem jest atrakcyjny system poleceń – jeśli polecisz Orange Flex z sukcesem podając swój indywidualny kod, otrzymujesz każdorazowo 70 zł i dodatkowe GB, a Twój znajomy zgarnia 30 zł.

W Orange Flex nie musisz pamiętać o płaceniu rachunków czy doładowywaniu konta. Jeżeli sparujesz kartę z aplikacją, opłaty będą pobierane automatycznie. Szybko i wygodnie. Możesz także skorzystać z szybkich płatności BLIK. W Orange Flex to Ty decydujesz o wszystkim!

Artykuł sponsorowany

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Samsung
W dzisiejszych czasach, posiadanie smartfonu wydaje się być...
Social Media
Pokaż mi swoje social media, a powiem Ci kim jesteś?...
Wrocław
Mieszkasz we Wrocławiu i musisz zała...
powtórki talk-show
Programy typu talk-show są dosyć popularnymi formatami telew...
części do telefonów
...