Menu

Osobiste konto bankowe Nest Konto – prowadzenie, karta, przelewy i wypłaty za 0

Konto bankowe za 0 zł – to hasło, którym posługuje się wiele banków. Po dokładniejszym zapoznaniu się z warunkami umowy okazuje się jednak, że niektóre usługi są płatne. Co warto sprawdzić przed założeniem konta osobistego, by później nie poczuć się rozczarowanym? Czy darmowe konto to mit?

Umowa to umowa

Kto chociaż raz nie znalazł się w sytuacji, gdy w ofercie nie było mowy o żadnych opłatach, a rzeczywistość okazywała się zupełnie inna? Niestety, często jest tak również w przypadku instytucji finansowych. Okazuje się, że  niektóre oferowane usługi związane z prowadzeniem konta są bezpłatne, ale tylko pod pewnymi warunkami – np. przy comiesięcznym wypłacaniu odpowiedniej ilości środków z konta przy użyciu karty. Klient, który chce założyć konto osobiste w Nest Banku nie musi jednak obawiać się, że oferta, która go zainteresowała, odbiega od rzeczywistych warunków prowadzenia konta. W przypadku Nest Konta klient nie musi spełniać żadnych dodatkowych warunków, by podstawowe usługi faktycznie nie wiązały się z żadnymi kosztami.

Nest Konto: naprawdę darmowe prowadzenie

Osobiste konto bankowe za 0 zł to nie tylko konto, za którego prowadzenie nie ponosi się żadnych kosztów. Chodzi również o podstawowe usługi związane z jego aktywnym posiadaniem – m.in. o zlecanie przelewów, posiadanie karty płatniczej czy wypłatę gotówki z bankomatu. Nest Konto to m.in. pakiet pięciu zupełnie darmowych usług, które razem składają się na prowadzenie konta osobistego. Są to:

– prowadzenie rachunku płatniczego,

– wydanie i używanie pierwszej karty debetowej,

– wszystkie internetowe polecenia przelewu krajowego Elixir,

– wypłaty gotówki w dowolnej kwocie z każdego bankomatu w Polsce,

– wpłaty gotówki w automatach sieci Euronet.

Dodatkowo Nest Bank przygotował szereg atrakcyjnych ofert dla swoich stałych klientów, którzy korzystają z konta bankowego na co dzień (używają karty Visa i zlecają przelew swojego wynagrodzenia na rachunek płatniczy w Nest Banku). Są to m.in. wyżej oprocentowane lokaty czy łatwo dostępne kredyty gotówkowe. Więcej informacji na temat prowadzenia konta w Nest Banku można znaleźć na stronie https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto.html.

artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021