Menu
Pałac Wojanów

Pałac Wojanów – luksus w klimacie dawnych epok

Pałac Wojanów, malowniczo usytuowany nieopodal Jeleniej Góry, u podnóża Karkonoszy, składa się z kilku budynków rozlokowanych na 16 hektarach terenów zielonych. Ta romantyczna rezydencja dworska, zamieszkiwana nieprzerwanie przez ponad 400 lat, została odrestaurowana i zaadaptowana na stylowy hotel

Zabytkowy pałac spełnia współczesne standardy obiektu hotelowego, jednocześnie zachowując swój pierwotny, nietuzinkowy styl. Przyjmuje gości w 11 luksusowych apartamentach oraz w 81 pokojach, których wystrój podkreśla historyczny charakter tego miejsca. Łącznie dostępnych jest 196 miejsc noclegowych (z dostawkami maksymalnie 220 miejsc).

Pałac Wojanów

Ponadto Pałac Wojanów udostępnia aż 6 sal konferencyjnych. Ich wielkość i specyfikacja pozwala zaplanować zarówno kameralne spotkania biznesowe, jak i duże seminaria czy prelekcje. Wraz z obsługą restauracji można zapewnić oprawę cateringową lub dedykowane menu podczas imprez integracyjnych, bankietów i wesel. Niespotykany, historyczny klimat kompleksu sprawia, że organizowane tutaj wydarzenia na długo zapadają w pamięci.

Pałac Wojanów

W zabytkowych murach Pałacu Wojanów można poczuć niesamowity klimat minionych wieków. W centralnej części kompleksu znajduje się restauracja Ogrodowa. Jej wystrój nawiązuje do epoki romantyzmu, dzięki czemu miejsce idealnie sprawdza się jako tło uroczystych bali i przyjęć. Do lokalu przynależy rozległy taras, z którego rozpościera się malowniczy widok na zabytkowy park pałacowy. Goście mogą cieszyć się smakiem wyśmienitych dań, podziwiając panoramę Śnieżki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021