Pałac Wojanów

Pałac Wojanów – luksus w klimacie dawnych epok

Opublikowano: 1 kwietnia 2019

Pałac Wojanów, malowniczo usytuowany nieopodal Jeleniej Góry, u podnóża Karkonoszy, składa się z kilku budynków rozlokowanych na 16 hektarach terenów zielonych. Ta romantyczna rezydencja dworska, zamieszkiwana nieprzerwanie przez ponad 400 lat, została odrestaurowana i zaadaptowana na stylowy hotel

Zabytkowy pałac spełnia współczesne standardy obiektu hotelowego, jednocześnie zachowując swój pierwotny, nietuzinkowy styl. Przyjmuje gości w 11 luksusowych apartamentach oraz w 81 pokojach, których wystrój podkreśla historyczny charakter tego miejsca. Łącznie dostępnych jest 196 miejsc noclegowych (z dostawkami maksymalnie 220 miejsc).

Pałac Wojanów

Ponadto Pałac Wojanów udostępnia aż 6 sal konferencyjnych. Ich wielkość i specyfikacja pozwala zaplanować zarówno kameralne spotkania biznesowe, jak i duże seminaria czy prelekcje. Wraz z obsługą restauracji można zapewnić oprawę cateringową lub dedykowane menu podczas imprez integracyjnych, bankietów i wesel. Niespotykany, historyczny klimat kompleksu sprawia, że organizowane tutaj wydarzenia na długo zapadają w pamięci.

Pałac Wojanów

W zabytkowych murach Pałacu Wojanów można poczuć niesamowity klimat minionych wieków. W centralnej części kompleksu znajduje się restauracja Ogrodowa. Jej wystrój nawiązuje do epoki romantyzmu, dzięki czemu miejsce idealnie sprawdza się jako tło uroczystych bali i przyjęć. Do lokalu przynależy rozległy taras, z którego rozpościera się malowniczy widok na zabytkowy park pałacowy. Goście mogą cieszyć się smakiem wyśmienitych dań, podziwiając panoramę Śnieżki.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Sezon turystyczny startuje lada moment! Planujesz we...
Perfect SPA Awards 2024
Zorganizowana w warszawskim hotelu Sheraton Grand Wa...
Wypoczynek z dala od cywilizacji, ale w luksusowych...
EKUZ
Podróżowanie po Europie jest niezwykle atrakcyjne z wielu po...
Termy BUKOVINA
Jeśli od dawna marzy Ci się, aby doświadczyć prawdziwego luk...