Menu

Barbara Jerschina – panowie, zadbajcie o siebie na wiosnę

Mężczyzna to mężczyzna, ale przystojny mężczyzna to zupełnie co innego – pisała Louise de Vilmorin. Zima już za nami, pora pomyśleć o świeżym wyglądzie. Zabiegi pielęgnacyjne dostosowane są do dynamicznego tempa życia współczesnego mężczyzny. Dlatego są rzeczy, o które mężczyzna z klasą musi zadbać.

Wypielęgnowana twarz, zadbane dłonie i paznokcie, dobrana fryzura i zgrabna, sprężysta sylwetka stanowią o powodzeniu w pracy i na randce. Minęły już czasy, kiedy pielęgnacja twarzy była zarezerwowana tylko dla kobiet.

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że nie ma różnicy między skórą mężczyzny i kobiety, ale to nie jest prawda – mówi dr Barbara Jerschina, internistka, lekarz medycyny estetycznej, laureatka wyróżnienia „Magazynu VIP” Jest kilka różnic w starzeniu się skóry, m.in. tempo starzenia, czas pojawienia się i głębokość zmarszczek. U kobiet niestety starzenie skóry rozpoczyna się wcześniej, ale postępuje dość wolno i systematycznie nasze zmarszczki są znacznie płytsze niż u mężczyzn. U mężczyzn starzenie skóry rozpoczyna się później – po 30. roku życia, a powstające zmarszczki są głębsze, co jest spowodowane grubszym naskórkiem.

Panowie coraz częściej korzystają z oferty medycyny estetycznej i to wcale nie z próżności.

Są świadomi, że to, jak wyglądają, ma olbrzymi wpływ na ich życie zawodowe i osobiste. Popularne są zabiegi bezoperacyjnej korekcji zmarszczek, dzięki którym można zlikwidować tzw. kurze łapki, pozbyć się zmarszczek mimicznych na czole, czy podnieść kąciki ust.

Medycyna estetyczna XXI w znalazła wiele rozwiązań na poprawę kondycji skóry twarzy i ciaładodaje dr Barbara Jerschina.Zabiegi z użyciem aparatury najnowszej generacji oraz światowej klasy preparaty i kosmetyki pozwalają na bezpieczną i intensywną regenerację skóry. Gwarantują także trwałość i efektywność zabiegów. Propozycji jest wiele. Warto wykonać laserowe fotoodmładzanie skóry twarzy, szyi, a nawet dłoni. Zabiegi są bezpieczne i nie bezbolesne, co jest bardzo ważne w przypadku wrażliwych panów.

Nie bądź frajerem, ale prawdziwym mężczyzną, który zna swoją wartość i potrafi wzbudzić w kobietach pożądanie – pisze w poradniku „Prawdziwy mężczyzna” Malwina Gartner. W licznych badaniach dotyczących postrzegania mężczyzn przez kobiety pierwsze miejsce panie przyznały kuszącemu zapachowi.

Wielu mężczyzn ma problemy z nadpotliwościąmówi dr Barbara Jerschina i dodaje: – W walce z nią wykorzystujemy zabiegi z użyciem botoksu, wystarczy jeden zabieg, żeby pozbyć się tego niemiłego stanu na długo. Warto też pozbyć się nadmiernego owłosienia, korzystając z depilacji laserowej. Bardzo skuteczne są zabieg lipolizy iniekcyjnej w walce z tkanką tłuszczową. Panowie nie muszą obawiać się bólu. Zabieg jest bezpieczny .

Po zimie skóra jest zmęczona i szara. Dlatego warto już teraz o nią zadbać, przygotować się do letniego spotkania ze słońcem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023