Park Wodny Julinek

Park Wodny Julinek- niezapomniane miejsce dla całej rodziny

Opublikowano: 5 lipca 2022

Na mapie naszego kraju jest jedno szczególne nowo wybudowane miejsce, które zafunduję doskonałą zabawę dla całych rodzin z dziećmi, czy osób, które liczą na niezapomnianą dawkę wrażeń- Park Wodny Julinek to niezwykle nowoczesne centrum wyposażone w wiele różnorodnych atrakcji, które wpiszą się gust najbardziej wymagających gości. Przyjrzyjmy się obiektowi z bliska.

Park Wodny w Julinku i jego charakterystyka

Park Wodny Julinek został wybudowany w jednej z podwarszawskich miejscowości, na terenie dawnej bazy cyrkowej. Dojazd do obiektu jest prosty- park znajduje się w pobliżu tras S7 i A2, w bezpośrednim sąsiedztwie Leszna. Pierwsze otwarcie miało miejsce w sobotę, 25 czerwca 2022 roku.  Jednak na 10 lipca jest zaplanowane pool party, które stanie się oficjalną inauguracją parku. Nie zabraknie na nim atrakcji muzycznych, znanych gości czy dodatkowych, fantastycznych atrakcji. Cały obiekt zajmuje powierzchnię 20 000 m2 (30 ha). Zlokalizowany zaledwie 30 km od Warszawy, 22 km od Żelazowej Woli czy 23 km od Modlina, pozwala na doskonałą rozrywkę w niedalekiej odległości od zaludnionych miast. Co ważne, jest to pierwsze tego typu miejsce w okolicy Warszawy, które gwarantuje różnorodne atrakcję zachowane na najwyższym, światowym poziomie.

Park wodny pod Warszawą i jego liczne atrakcje

Odwiedzając Park Wodny w Julinku, możemy liczyć na moc atrakcji. Do naszej dyspozycji oddano m.in.: specjalnie przygotowaną strefę basenową z różnorodnymi punktami gastronomicznymi. Liczne zjeżdżalnie, cztery kurtyny wodne czy dziesięć armatek wodnych. Odnaleźć można specjalnie stworzoną strefę relaksu z leżakami oraz spray park (strefa rekreacyjna zawierająca niewielką ilość wody, która dedykowana jest przede wszystkim dla dzieci z ograniczoną mobilnością). Oprócz tego na terenie obiektu odnaleźć można wiele innych popularnych atrakcji, cieszących się uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Do jednych z najbardziej popularnych należy park linowy, pole do minigolfa, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, jak również wesołek miasteczko, które ucieszy szczególne najmłodszych gości. Strefa basenowa poziomowana jest do głębokości dwóch metrów.

Pięć zjeżdżalni różnej długości pozwoli na dreszczyk adrenaliny zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Łączna ich długość wynosi aż 167 metrów. Dodatkowo Park wodny pod Warszawą wyposażony jest w efektywne kaskady, fontanny, wodne koła czy obrotowe wiaderka. Specjalnie dla najmłodszych przygotowano oryginalny program wodnych animacji, pianki, deski czy makarony, dzięki którym dzieci, które nie umieją pływać, także mogą czuć się bezpiecznie, szlifując swoje umiejętności wodne.

W jeden dzień nie sposób skorzystać z wszystkich dostępnych, przygotowanych atrakcji. W tym celu dla przybyłych gości dostępna jest baza noclegowa- B&B Julinek Park, dzięki której pobyt w Parku Wodnym możemy przedłużyć wedle indywidualnych upodobań i preferencji. Sześćdziesiąt komfortowych pokoi oraz apartamentów rodzinnych pozwoli na maksymalny relaks i swobodę. Tak ciekawa paleta wyboru sprawia, że  prawdziwego relaksu i niezapomnianej rozrywki może zażyć każdy, bez względu na wiek.

W zgodzie z naturą

Park wodny Julinek to nie tylko miejsce tworzone w celu zapewnienia najwyższej jakości wygód dla gości z całego kraju i za granicy. Budowa obiektu miała na celu poszanowanie środowiska, a projektanci powstającego parku przykładali szczególną uwagę do tworzenia funkcjonalnych rozwiązań, które pozwoliły na ogromne oszczędności wody czy energii elektrycznej. Tak nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że obiekt wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko doskonałymi atrakcjami, ale także atrakcyjną ofertą cenową przygotowaną dla przybyłych gości. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowano ekologiczny plac zabaw, który umożliwia bezpośredni kontakt z naturą.

Punkty gastronomiczne na terenie obiektu także przygotowują dania w oparciu o ekologiczne, najwyżej jakości produkty. Kiedy dopadnie nas apetyt, zwłaszcza po wodnych zabawach, możemy zjeść przepyszną pizzę, burgery, bowle, lody rzemieślnicze i inne ciekawe przekąski, które zaspokoją nasz głód i zapotrzebowanie kaloryczne. W strefie relaksu wyposażonej w pokaźną liczbę leżaków możemy skorzystać z usług barów obiektu, delektując się pod przyjemnym cieniem parasola letnimi, kolorowymi drinkami.

Atrakcyjna oferta cenowa Parku Wodnego Julinek

Szeroka różnorodność atrakcji do wyboru wpływa na wysokość cen biletów wstępu do Parku Wodnego Julinek. Najmłodsi goście mogą zacząć swoją przygodę już od 89 zł, a dorośli za 99 zł. Niezwykle ciekawą i korzystną opcją są pakiety rodzinne oraz bilety łączone. Skorzystaj z różnorodnej oferty Parku Wodnego Julinek, a pobyt pozostanie w Twojej pamięci przez długi czas.

Udostępnij ten post:



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
aktywność fizyczna
Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur odważniej wychyla się...
Ciocia Tunia
Dawanie radości dzieciom oraz ich wdzięczność za to...
Gimnastyka artystyczna
Gimnastyka artystyczna to dyscyplina sportu, budując...
Mazovia Cup
Wdniach 2-3 grudnia hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i...
Melissa and Doug
Szukając zabawek, które nie tylko bawią, ale i uczą, warto z...