Patio

Wstąp do Patio po dom marzeń

Opublikowano: 10 lipca 2017

„Życie jest podróżą, która prowadzi do domu” – to słowa H. Melville’a i motto firmy deweloperskiej Patio, która zajmuje się budową domów i obrotem nieruchomościami. W tej dziedzinie już odniosła sukces, ale wiele szczytów jeszcze przed nią.

Kupno mieszkania to dla większości osób poważny krok i początek nowego etapu życia, a miejsce, które wkrótce będą nazywać domem, musi zostać starannie wybrane i przemyślane. Patio pomaga realizować te plany, dokładając starań, aby nowy dom, poza swoją funkcjonalnością, stanowił również realizację marzeń nabywców.

Firma deweloperska Patio powstała w 2012 r. dzięki połączeniu dwóch niezależnych, doświadczonych podmiotów. Fuzja ta zapoczątkowała zupełnie nową jakość oraz ofertę, której główny akcent aktywności inwestorskiej stanowi budownictwo jednorodzinne. Budowa nowoczesnych, kameralnych domów z tego segmentu to dziedzina, w której specjalizuje się Patio. W swoim portfolio posiada już sześć pomyślnie zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych, powstałych przy współpracy z najlepszymi architektami w Polsce.

Patio

Trafna lokalizacja inwestycji, odpowiednie podejście do ekologii oraz dbałość o najwyższą efektywność cieplną i energetyczną obiektów mieszkalnych sprawiły, że firma zyskała uznanie oraz grono zadowolonych klientów. Jej działania doceniła Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców, która w ramach corocznego Ogólnopolskiego Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości przyznała jej nagrodę oraz tytuł „Firmy Roku 2017” w kategorii usługi deweloperskie.

Podwarszawska Villa Park to siódma inwestycja Patio, która stanowi urzeczywistnienie wizji kameralnego osiedla, zlokalizowanego w bezpośrednim otoczeniu natury. Proponowane przez spółkę apartamenty z założenia mają łączyć w sobie przestronność i wygodę domu jednorodzinnego z funkcjonalnością nowoczesnego, miejskiego mieszkania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań każdy z nich został zaprojektowany tak, aby koszty eksploatacji zostały zredukowane do minimum. Kompleks ten powstaje 20 min. drogi od serca Warszawy, w pięknej, malowniczej Lesznowoli, gdzie bliskość lasu gwarantuje codzienny kontakt z naturą, a przemyślana lokalizacja szybkie i sprawne połączenie z centrum miasta.

Patio

Kolejną inwestycją spółki Patio, na którą warto zwrócić uwagę, jest osiedle Willa Mirabelka II, stanowiące kontynuację udanego przedsięwzięcia Willa Mirabelka. W podwarszawskiej Lesznowoli powstanie 28 domów o powierzchni od 112 do 126 mkw. na działkach wielkości 200–400 mkw. Osiedle realizowane jest w technologii tradycyjnej z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów, które gwarantują niskie koszty eksploatacji nieruchomości. Kompleks charakteryzuje nowoczesna architektura domów o zwartej bryle, która daje wiele możliwości ciekawych aranżacji.

Fot. archiwum firmy Patio

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Kaptur foliowy na palety
Umieszczone na paletach ładu...
kruszarka szczękowa
Kruszarki szczękowe są chętnie wybierane przez firmy z branż...
apartamenty w centrum Gdańska
Wiosna to doskonały moment na krótki wyjazd nad morze. Coraz...
Budowa hali produkcyjnej
Hala produkcyjna to obiekt wymagający stworzenia dobrze prze...
podnośnik nożycowy
Podnośniki nożycowe są już dziś wykorzystywane dość powszech...