Hotel Białowieski

Pełnia relaksu w sercu Białowieży

Opublikowano: 18 grudnia 2022

Każda pora roku jest odpowiednia na przyjazd do nas, niezależnie od tego, czy jest to rodzinny urlop z dziećmi, romantyczny pobyt we dwoje, czy spotkanie biznesowe – mówi Justyną Pietuch, kierownik marketingu Hotelu Białowieski*** Conference Wellness & SPA

Białowieży jako miejsca wypoczynku nie trzeba reklamować. Dlaczego warto wybrać na pobyt w Hotelu Białowieski?

Justyna Pietuch

Justyna Pietuch

Justyna Pietuch − Białowieża jest wyjątkowym i unikatowym miejscem, a Puszcza Białowieska to jedyny w Polsce obiekt przyrodniczy wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nic dziwnego, że przyciąga turystów z całego świata. Hotel Białowieski*** Conference Wellness & SPA jest komfortowym trzygwiazdkowym obiektem położonym w sercu Puszczy. Każda pora roku jest odpowiednia na przyjazd do nas, niezależnie od tego, czy jest to rodzinny urlop z dziećmi, romantyczny pobyt we dwoje, czy spotkanie biznesowe.

Po zwiedzaniu okolic każdy turysta marzy o relaksie. Jak oferta hotelu wpisuje się w te oczekiwania?

Justyna Pietuch − Białowieża oferuje aktywny wypoczynek, a Hotel Białowieski zapewnia idealne warunki do odprężenia się w luksusowych gabinetach spa. Szeroki wachlarz zabiegów i masaży przeniesie naszych gości do bajkowej scenerii odległych zakątków świata. Proponujemy skorzystanie z egzotycznych ceremonii i rytuałów na ciało, wywodzących się wprost z wytwornych tureckich łaźni, indyjskich świątyń piękna i wschodnich tradycji kąpieli w baniach. Oferujemy duży wybór masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

Nasi goście mogą również zrelaksować się w nowoczesnym basenie wyposażonym w przeciwprądy, gejzery i natryski, z wbudowaną strefą masaży wodnych. Basen sąsiaduje ze strefą brodzikową i zjeżdżalnią wodną dla najmłodszych, otoczoną leżankami dla rodziców. Cała strefa wellness wypełniona jest podgrzewanymi ceramicznymi leżakami. Poolbar w hali basenowej serwuje koktajle i zimne napoje, dopełniając obraz sielankowego relaksu.

Lokalizacja hotelu sugeruje możliwość poznania regionalnej kuchni Podlasia. Jakie smaki czekają na gości?

Justyna Pietuch − Kuchnia regionalna hotelu Białowieski cieszy się zasłużoną sławą, a jej potrawy z dziczyzny i grzybów nie mają sobie równych. Goście z pewnością zakochają się w kresowej kuchni Podlasia − w naszym menu znajdą kiszkę ziemniaczaną, pierogi, kartacze i puszczańską dziczyznę. Serwujemy też wędliny i mięsa z własnej wędzarni oraz sery regionalne. Obok różnorodnych potraw kuchni regionalnej w hotelowej restauracji można również spróbować przepysznego piwa rzemieślniczego z własnego browaru „Przełom”. Dzięki ogromnej pasji, długoletniej praktyce i wyjątkowym recepturom w sercu Puszczy Białowieskiej warzymy piwo odpowiednie dla miłośników klasycznych gatunków, jak i osób lubiących oryginalne połączenia smakowe.

Rozmawiała Marlena Szczęsna

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Puszcza Białowieska
W cieniu najstarszego lasu Europy, na styku kultur,...
Brazylia to największy kraj Ameryki Południowej...
Wypożyczalnia samochodów w Krakowie
Przemieszczaj się po Krakowie w komfortowy sposób, k...
targowani
Jeśli uwielbiasz odpoczynek po sezonie i nie lubisz tłumów n...
Hotel Amber Park
Bałtyk jest piękny o każdej porze roku. Szerokie plaże i nad...