voucher

Pieniądze czy prezent? Co wybrać?

Opublikowano: 2 maja 2021

No właśnie – pieniądze czy prezent? Co będzie najlepszym wyborem? Kiedy warto podarować komuś pieniądze, a kiedy postawić na indywidualnie dopasowany upominek? Jeśli pragniesz uszczęśliwić bliską Ci osobę i stoisz przed podobnym dylematem, ten artykuł jest dla Ciebie – podpowiemy, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej!

Dla kogo pieniądze?

Wiele osób odczytuje pieniądze, jako prezent podarowany bez wysiłku i od niechcenia. Nie bez przyczyny: gdy ofiarujemy komuś pieniądze, nie musimy zastanawiać się, co dana osoba lubi, co ją interesuje i jaki upominek sprawi jej prawdziwą radość. W niektórych przypadkach pieniądze mogą być jednak świetnym rozwiązaniem. Kiedy? Gdy na przykład wiemy, że solenizant zbiera środki na jakiś określony cel i prosi zaproszonych na urodzinowe przyjęcie gości o finansowe wsparcie jego realizacji. Nawet w takiej sytuacji jednak warto pokusić się o jakiś drobny, dodatkowy upominek, np. kwiaty czy czekoladki. W przypadku prezentów z okazji ślubu, dodatkowy prezent może być nieco bardziej okazały: może nim być np. degustacja wina czy kolacja dla dwojga. 

Jaki wybrać prezent?

A co, jeśli osoba, którą pragniemy obdarować, nie prosi bliskich o prezenty finansowe? Wówczas mamy spore pole do popisu! Możemy dopasować prezent do jej indywidualnych preferencji i upodobań. Z pomocą przyjdzie nam także portal Katalog Prezentów, w którym bez trudu znajdziemy odpowiedni prezent. Możemy wyszukać go według kategorii, okazji, wieku itd. Jeśli szukamy konkretnego prezentu w naszym mieście, z pomocą przyjdzie nam wyszukiwarka. Wystarczy, że wpiszemy w polu wyszukiwania odpowiednie hasło, np. “strzelnica warszawa”. Voucher może być świetnym upominkiem dla osób  zapracowanych – w większości miejsc obdarowany sam wybiera dogodny termin, w którym prezent zostanie zrealizowany. 

Niezależnie od tego, czy wybierzemy prezent materialny czy zdecydujemy się podarować bliskiej osobie wyjątkowe doświadczenie, pamiętajmy, aby dopasować upominek do jej preferencji i upodobań. Zadbajmy także o estetyczne opakowanie – nawet voucher czy pieniądze ucieszą nieco bardziej, gdy zapakujemy je w ładną, ozdobną kopertę. 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
śmieszną koszulkę na prezent
Koszulka z humorystycznym nadrukiem to bardzo fajny prezent....
szaty liturgiczne
Są okazje wymagające szczególnych prezentów. To prze...
Ekskluzywne prezenty
Ekskluzywne prezenty przeznaczone są dla osób ceniących sobi...
prezent na 40-te urodziny
40-te urodziny to ważny moment dla każdego mężczyzny. W końc...
prezent dla mężczyzny
Wybór prezentu dla mężczyzny wcale nie jest tak trud...