Piotra Laube

Piotr Laube nowym prezesem Astara

Opublikowano: 22 maja 2024

Firma Astara Western Europe, wyłączny importer samochodów Nissan, Mitsubishi i Isuzu w Polsce, ogłosiła nominację Piotra Laube na stanowisko prezesa spółki w Polsce. W tej nowej roli Laube będzie odpowiedzialny za zarządzanie działaniami firmy Astara w Polsce

Doświadczenie i Kompetencje

Piotr Laube dołączył do zespołu Astara we wrześniu 2023 roku. Zanim objął nowe stanowisko, przez 15 lat zajmował kierownicze stanowiska w BMW Group Poland i Inchcape. Laube jest uznanym menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w sektorze motoryzacyjnym, posiadającym liczne sukcesy w rozwijaniu biznesu oraz zwiększaniu satysfakcji klientów. Jego szerokie doświadczenie i pasja do obsługi klienta będą kluczowymi atutami w dalszym umacnianiu pozycji Astara na polskim rynku motoryzacyjnym.

„Cieszymy się z nowej roli Piotra w firmie Astara w Polsce” – powiedział Olivier Sermeus, dyrektor zarządzający Astara Western Europe. „Jego szerokie doświadczenie na polskim rynku motoryzacyjnym i pasja, z jaką traktuje obsługę klienta, to ważne atuty w procesie umacniania naszej czołowej pozycji wśród importerów japońskich samochodów w Polsce” – dodał.

Jako Country Manager, Piotr Laube będzie nadal pełnił rolę szefa marki Nissan w Polsce. Zarządzaniem markami Mitsubishi i Isuzu będą kontynuować Piotr Szewczyk i Radosław Przybyt.

Nowy Prezes Nowe Wyzwania

Jestem zaszczycony, że mogę podjąć to nowe wyzwanie w firmie Astara w Polsce” – powiedział Piotr Laube, nowo mianowany Country Manager. Astara zyskała pozycję kluczowego gracza na polskim rynku motoryzacyjnym dzięki swojemu portfolio innowacyjnych samochodów wysokiej jakości marek Nissan, Mitsubishi i Isuzu. Cieszę się na perspektywę współpracy z tymi zespołami i dalsze budowanie ich sukcesów w celu wzmocnienia pozycji firmy Astara i uczynienia z niej lidera wśród grup motoryzacyjnych w naszym kraju”– dodał.

Informacje o Firmie Astara

Astara to przedsiębiorstwo działające w obszarze mobilności, które w 2023 roku osiągnęło obroty przekraczające 5,2 miliarda euro. Firma zatrudnia 3000 pracowników reprezentujących niemal 50 narodowości w 19 krajach na trzech kontynentach: Europie, Ameryce Łacińskiej i Azji Południowo-Wschodniej. Astara oferuje kompleksowy ekosystem mobilności, obejmujący opcje zakupu, subskrypcji, car-sharingu i doradztwa, wspierane analizą danych i obsługiwane przy pomocy platformy firmy Astara.

Życzenia Sukcesów od Magazynu VIP

Magazyn VIP pragnie życzyć Piotrowi Laube wielu sukcesów na nowym stanowisku oraz dalszego dynamicznego rozwoju firmy Astara. Wierzymy, że pod jego kierownictwem Astara nadal będzie liderem w sektorze motoryzacyjnym i będzie dostarczać najwyższej jakości produkty oraz usługi swoim klientom.

Mariusz Gryżewski 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Mercedes AMG GT 63 S E PERFORMANCE Coupé
Mercedes-Benz nie przestaje zadziwiać. Najnowsza perła w kor...
Nowy Nissan Juke
...
Serwis klimatyzacji samochodowej
Niemal wszystkie popularne modele samochodów, które zostały...
powłoka ceramiczna
Wiele osób ceni sobie wizualny aspekt swojego samochodu. Lśn...
Felgi zimowe
Wraz z nadejściem zimy, większość kierowców zaczyna się zast...