Pobieranie filmów i muzyki z YouTube

Pobieranie filmów i muzyki z YouTube nigdy nie było tak proste! [PRZEGLĄD NARZĘDZI]

Opublikowano: 2 października 2020

Bywają takie sytuacje, w których nagle tracimy łączność z Internetem. Ulubiona muzyka lub filmy, które przeglądamy na YouTube, nagle przestają się odtwarzać. Na szczęście również offline możemy mieć do nich dostęp. Pod warunkiem, że przygotujemy się na taką ewentualność.

Dostęp do Internetu nie zawsze jest płynny, dlatego warto przygotować się na sytuacje, w których może go zabraknąć. Gdy czeka Cię dłuższa podróż pociągiem albo autobusem lub wyjazd za miasto, w miejsce, gdzie nie ma zasięgu, pobierz ulubione filmy i muzykę, by cieszyć się nimi również offline. By to zrobić, skorzystaj z jednego z trzech narzędzi, które chcielibyśmy Ci przybliżyć w naszym krótkim przeglądzie. Zaczynajmy!

MP3Studio YouTube Downloader

MP3Studio YouTube Downloader, dostępny do pobrania pod adresem na Maca, Androida i Windowsa, to bezpłatna aplikacja z prostym i intuicyjnym interfejsem, z której korzystanie jest czystą przyjemnością. Brak żmudnej rejestracji czy konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania to kolejne zalety tego narzędzia. Jak działa? Kopiujesz link do filmu lub muzyki z YouTube, wklejasz w odpowiednie pole downloadera, wybierasz format w jakości HD (audio lub wideo, m.in. mp3, avi, wma, mp4) i rozpoczyna się ekspresowy proces konwertowania. Jednocześnie możesz pobierać nawet 99 plików. Dodatkowo masz dostęp do wbudowanego edytora tagów ID3, dzięki któremu możesz w prosty sposób przechowywać i kategoryzować pobrane pliki. To jednak nie koniec. MP3Studio YouTube Downloader pozwala również w szybki sposób umieszczać je na dysku lub innych urządzeniach.

Free YouTube Downloader

Free YouTube Dowlonader to kolejne darmowe narzędzie. Program pozwala pobierać pliki audio i wideo, konwertować filmy na inne formaty (avi, mp4, WebM), a także wyodrębniać ścieżkę dźwiękową z klipu wideo (w formatach aac, mp3, ogg). Tym razem również wystarczy skopiować link do filmu lub muzyki z YouTube i wkleić go do downloadera. Pliki możesz pobierać w jakości standardowej, wysokiej, HD 720p oraz Full HD 1080p.

YouTube Downloader HD

YouTube Downloader HD to ostatnia bezpłatna propozycja. Pozwala ono jednak wyłącznie na pobieranie filmów w formatach FLV i mp4 (ewentualnie można też przekonwertować pliki do formatu avi). Jeśli chodzi o pobieranie treści z YouTube, działa podobnie do MP3Studio YouTube Downloader i Free YouTube Downloader – to znaczy, wystarczy wkleić adres URL w oknie programu. Nie umożliwia niestety przechowywania plików wideo w narzędziu, a wyłącznie na dysku, a także nie daje możliwości wyodrębnienia ścieżki dźwiękowej.

Decyzja, które z tych trzech narzędzi wybierzesz do pobierania treści z YouTube, zależy tylko od Ciebie. Najlepiej będzie jeśli nie tylko o nich poczytasz, ale również pobierzesz je i przetestujesz w praktyce, z którego korzysta Ci się najlepiej.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Sonos
Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak wzmacniacze kla...
Social Media
Pokaż mi swoje social media, a powiem Ci kim jesteś?...
bajki dla najmłodszych
W dobie wszechobecnych ekranów trudno jest ustrzec maluchy p...
Live streaming
Skalowanie swojego biznesu i wychodzenie na nowe rynki to za...
wideorejestrator
Zakup kamery samochodowej jest dobrą inwestycją w bezpieczeń...