Pokaz mody MEDORA by EVA MINGE w Krakowie

Opublikowano: 30 kwietnia 2019

W dniach 11–13 kwietnia 2019 r. odbyły się międzynarodowe targi stomatologiczne w Krakowie. Wśród 450 wystawców stoisko miała również polska marka MEDORA, producent odzieży medycznej. Jednym z najważniejszych punktów targów był pokaz mody odzieży medycznej, stworzonej przez marki MEDORA oraz EVA MINGE.

W ramach prezentacji biało-czarnej kolekcji z linii „MEDORA by EVA MINGE” wiele pozytywnych emocji wzbudziły peleryny, które były jedynie dodatkiem do pokazu mody. – Dzisiejsze targi są dla mnie szczególne. To właśnie tu możemy zaprezentować nową kolekcję marki MEDORA, jak również kolekcję stworzoną z Ewą Minge. Ostatnie miesiące upłynęły nam właśnie na pracy nad kolekcją i katalogiem, który będzie obowiązywał przez najbliższe kilkanaście miesięcy. Cieszę się, że tak wiele osób wzięło udział w dzisiejszym pokazie, bo to dowód na to, że oryginalna odzież medyczna jest potrzebna. Rynek szuka czegoś nowego, inspirującego, co pozwoli trudną pracę lekarza chociaż poprzez mundurek uczynić kolorową oraz wesołą. Właśnie z myślą o tej nucie radości w trakcie pokazu mody dołożyliśmy peleryny, które nie są elementem odzieży medycznej, tylko elementem scenograficznym dzisiejszego pokazu – powiedziała Ewa Małgorzata Wiertelak, prezes zarządu MEDORA Sp. z o.o.

Ewa Małgorzata Wiertelak, właścicielka marki MEDORA, z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 r., natomiast od 2006 r. działa pod marką MEDORA – marka bardzo osobista. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach.

Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz stomatologii. MEDORA otrzymała wyróżnienie Złota Siódemka 2017 roku w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Biżuteria
Sklep jubilerski Prestiż to to miejsce, w którym tradycja ju...
Sneakersy na zimę
Na horyzoncie zima, a także pytanie: czy to dobra pora, aby...
odzież dla pielęgniarek
Odzież ochronna medyczna to nie tylko uniform, ale także nie...
przeciwwskazania do stosowania medycznej marihuany
Medyczna marihuana, znana również jako konopie indyjskie, je...
Buty męskie na jesień
Jesień to pora roku, która wymaga dostosowania garderoby do...