Pokochasz szkło, doświadczysz piękna

Opublikowano: 4 maja 2016

Piękna możemy doświadczać na różne sposoby. Wyroby spod szyldu Wrześniak Glassworks chłoniemy wzrokiem zarówno kiedy patrzymy indywidualnie na każdy z nich, jak i wówczas, gdy mamy przed sobą wnętrze, którego wystrój stanowi chociażby jeden produkt z hut szkła. Pewne jest, że zawsze będziemy obcować z pięknem w najczystszej postaci

Wyroby ze szkła są ponadczasowe. Regały w domach naszych babć i mam zdobiły tzw. kryształy, do których młodsze pokolenie może mieć sentyment, albo wręcz przeciwnie – za wszelką cenę może ich unikać we własnych wnętrzach. Świetną propozycją są dla nich produkty firmowane przez Tadeusza Wrześniaka.

W ofercie firmy znajdują się tysiące pozycji: od szkła dekoracyjnego po użytkowe.

Ci, którzy szukają praktycznego prezentu dla bliskiej osoby z pewnością skuszą się na delikatne salaterki, misy, patery, kieliszki, dzbanki. Tych zaś, którzy chcą nadać swojemu mieszkaniu indywidualizmu, zachęcamy do skupienia się na elementach dekoracyjnych w porfolio Glassworks.

Wazony, świeczniki i kielichy dekoracyjne w klasycznych kształtach albo artystycznych wariacjach, w spokojnych i stonowanych kolorach, albo wręcz przeciwnie – w odważnych barwach, które same w sobie nadają każdemu wyrobowi przysłowiowego pazura.

Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli zaś ktoś w głowie nosi własny projekt szklanego cudeńka, będzie mógł go urzeczywistnić, zlecając pracownikom Hut Szkła Tadeusza Wrześniaka, którzy uprzednio chętnie doradzą we wszystkich kwestiach, jego wykonanie. I nie ma znaczenia, jaki kształt, kolor, wzór czy rozmiar wymyślimy – każde marzenie jest możliwe do zrealizowania.

Co sprawia, że wytwarzane od 25 lat świętokrzyskie wyroby szklane urosły do rangi ekskluzywnych?

Najwyższa jakość, precyzja wykonania, fachowość i zdolności artystyczne pracowników hut oraz ich prezes Tadeusz Wrześniak, dla którego praca to przede wszystkim pasja. To wszystko doceniają nie tylko Polacy, lecz także inne nacje.

Huty Szkła Tadeusza Wrześniaka dokonały prawdziwej międzynarodowej ekspansji. Ich wyroby trafiają do Europy, Ameryki i innych odległych zakątków świata, zdobiąc nie tylko prywatne domy, lecz także wnętrza galerii. Cieszą się niezmiernym zainteresowaniem na międzynarodowych targach Ambiente i Tendence we Frankfurcie. Oby były odkrywane przez kolejnych miłośników piękna.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *