Pomysł na sylwestra

Pomysł na sylwestra ze znajomymi

Opublikowano: 16 grudnia 2016

Sylwester ze znajomymi to nie tylko bal, domówka czy spotkanie przed telewizorem. Noworoczną noc można spędzić też w oryginalny i niecodzienny sposób. Wypad na tor wyścigowy, wielki koncert, czy przejażdżka szampańskim tramwajem, to propozycje ciekawe i z pewnością warte wypróbowania.

Sylwester to szczególna okazja, którą można świętować jedynie raz do roku. Dla wielu kojarzy się z eleganckimi balami, fajerwerkami i szampanem. Czasem warto jednak spróbować czegoś innego i razem ze znajomymi zdecydować się na niecodziennego sylwestra, spędzonego np. w kinie.

Wypad na tor wyścigowy

W sylwestra razem ze znajomymi można wybrać się na tor wyścigowy. Jazda Subaru Impreza, BMW M3 lub Fordem Mustang to wspaniała zabawa dostarczająca niesamowitej ilości adrenaliny. Każda osoba wykupująca pakiet porównawczy za około 500-600 złotych, ma możliwość sprawdzenia w sylwestrową noc kilku samochodów. Przejażdżką w zimowych warunkach po torze wyścigowym to także okazja do nauczenia się, pod okiem profesjonalnych instruktorów, bezpiecznego wychodzenia z poślizgów i skutecznego bezpiecznego hamowania w śniegu.

Sylwester w komunikacji publicznej

Od wielu lat takie firmy jak np. PKP czy krakowskie bądź łódzkie MPK, organizują Sylwestra w komunikacji publicznej. Wykupując specjalny bilet można spędzić w tramwaju lub pociągu szampańską, noworoczną noc. Do dyspozycji często jest szwedzki stół, lampka szampana i mini-parkiet z muzyką taneczną. Koszt takiej zabawy w zależności od trasy i czasu trwania przejazdu, oscyluje w granicach 100-200 złotych.

Maraton kinowy

Sieci kinowe w Sylwestra organizują specjalne, noworoczne maratony filmowe. To świetna okazja na sprawdzenie filmów, na których zobaczenie przez ostatnie dwanaście miesięcy nie znalazło się czasu. Podczas maratonów wyświetlane są zazwyczaj największe hity dużego ekranu minionego roku. Koszt biletu do kina w Sylwestra na maraton filmowy to około 100 złotych.

Miejski Sylwester

Wbrew pozorom Miejski Sylwester jest idealna propozycją dla grupy znajomych, która nie wie co ze sobą zrobić w noworoczną noc. W Polsce w każdym dużym mieście co roku organizowane są koncerty największych gwiazd. Dobrym rozwiązanie będzie więc, nie tyle wybranie się na Miejski Sylwester w swoim mieście, a wybranie się do innego. Taka atrakcję można połączyć ze zwiedzaniem. Miejskie Sylwestry są darmowe, nie trzeba wykupować na nie wejściówek.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Stylizacje na sylwestra
Ostatnia noc w roku to dla wielu osób okazja do dużej i wyst...
W br. Telewizja Polska – TVP przygotowała, już po raz trzeci...
Sukienki wieczorowe
Sylwester to wyjątkowa okazja w roku zwłaszcza, jeśli ostatn...
Sylwester nad Bałtykiem
Nadmorskie hotele i lokale co roku organizują wieczo...