Menu
erotyczne prezenty

Pomysły na erotyczne prezenty

Gwiazdka, urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzny, rocznice… ważnych dat w kalendarzu nie brakuje, tak jak i okazji, kiedy możemy zrobić coś miłego i zaskoczyć drugą osobę. Jak znaleźć idealny prezent, który trafi w gust obdarowywanego? A może tym razem warto odejść od szablonowych pomysłów i zamiast wybierać nowy zegarek, pozwolić, by czas dla nas na chwilę się zatrzymał, byśmy mogli nasycić się sobą i doświadczyć czegoś nowego, co będziemy długo wspominać?

Pikantny podarunek dla Niej

Czy wypada kobiecie sprezentować zabawkę erotyczną lub jakiś gift z pieprzykiem? Świeżo poznana dama, może poczuć się niezręcznie i uciec w popłochu, gdy przy drugim spotkaniu w komplecie do dobrego wina otrzyma parę stringów z dziurką. Tym bardziej nie ucieszy się z wibratora…. Inaczej sprawy się mają z paniami, które już znamy, wiemy co nieco o ich preferencjach, a nasze relacje są odpowiednio zacieśnione, by za pomocą tego typu akcesoriów urozmaicać zabawy. I wtedy kupno dilda https://www.erotino.pl/34-dilda jest już godnym rozważenia pomysłem.

Kobiety bywają sprośne, lubią wyrafinowane doznania. Jeśli myśleliście, że pociąg do gadżetów to typowo męska cecha, sprawdźcie, jak szeroki asortyment erotycznych zabawek dostępny jest dla płci pięknej. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, które z nich najlepiej wybrać. Żeby trafić w dziesiątkę i sprawić radość, trzeba pobawić się w detektywa i rozwikłać zagadkę seksualnych marzeń partnerki. Jak wpaść na właściwy trop? Można wypytać jej przyjaciółkę albo siostrę – dziewczyny też rozmawiają między sobą o seksie.

Szczery wywiad z samą zainteresowaną to równie dobry pomysł. Zawsze można  dowiedzieć się więcej o drugiej połówce, np. oglądając razem zabawki w internetowym sklepie: kulki gejszy, dilda https://www.erotino.pl/56-dilda-naturalne lub bardziej wymyślne masażery – z pewnością pomogą w odkrywaniu nowych doznań. Już sam etap wyboru podkręci atmosferę między Wami.

Niegrzeczna niespodzianka dla Niego

Prezent nie musi przyjmować formy określonego przedmiotu. Co może sprawić Panom wielką przyjemność? Mężczyźni są wzrokowcami, a więc warto nakarmić ich wzrok, nasycić pobudzającym widokiem. Nic nie pobudza wyobraźni jak kobieta w zmysłowej bieliźnie. Czarny koronkowy zestaw a do tego pończochy – koniecznie na pasie. Na co dzień nie są zbyt popularne, w sypialni sprawdzą się idealnie. A może jeszcze skromniejszy strój? Nasutniki i stringi z cukierków zapewnią wysmakowaną grę wstępną.

We dwoje i solo

Idealny erotyczny prezent to taki, który sprawi radość Waszej dwójce. Dzięki niemu będziecie mogli spędzać wspólnie namiętne chwile, poznając swoje ciała. Testowanie nowych przedmiotów to sposób na uniknięcie rutyny w związku.

Podarowanie seks zabawki, gdy jesteście daleko od siebie, pomoże osłodzić tęsknotę. Taka niespodzianka z pewnością sprawi, że myśli obdarowanej osoby będą krążyć wokół tego, który chciał o nią zadbać. Wykorzystując przyrządy sterowane na odległość, rozmaite dilda https://www.erotno.pl/59-dilda-z-przyssawka, wibratory z wieloma funkcjami pieszczot, można sprawić, że czas rozłąki będzie upływał znacznie przyjemniej.

Nie tylko osoby w związkach mogą robić sobie niegrzeczne podarunki. Tego typu gadżety są mile widziane podczas wieczorów panieńskich i kawalerskich. Mogą służyć za rekwizyt, ale z pewnością po imprezie znajdą zastosowanie w sypialni młodej pary.


Czym jest spotkanie GFE?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022