Flex Rent

Poznaj Flex Rent – nową markę wśród wypożyczalni samochodów

Opublikowano: 18 października 2020

W 2016 roku powstała nowa jakość w branży rent a car – firma Flex Rent. Jest ona franczyzobiorcą marki Global Rent-a-Car, która stanowi część grupy Europcar Mobility Group.

Ideą firmy od samego początku jej funkcjonowania były transparentność i przejrzysta oferta, nieskomplikowane procedury wynajmu oraz wysoka jakość usług w połączeniu z atrakcyjną ceną. Udało się to osiągnąć dzięki zaangażowaniu doświadczonych pracowników, rozbudowanej i niespotykanej na rynku europejskim floty samochodów, sporej ilości dodatkowych pakietów oraz otwartości na potrzeby potencjalnych klientów.

  • Dlaczego Flex Rent to najlepszy wybór?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samochodu do celów prywatnych, czy służbowych, na krótki weekendowy wypad za miasto, czy długie rodzinne wakacje. Flex Rent dostosuje ofertę do Twoich potrzeb.

Ogromnym atutem firmy jest dostępność zarówno tanich aut klasy compact, które bezpiecznie i wygodnie przewożą komplet pasażerów, jak i aut największych, prestiżowych marek. Od dłuższego czasu dużą popularnością cieszą się busy oraz minivany, zwłaszcza wśród grup znajomych, dużych rodzin, czy klientów poszukujących wygodnego i komfortowego samochodu na dłuższe podróże.

W ofercie Flex Rent a Car znajdziesz modele Mercedesa, Audi, Volkswagena, Mazdy, Kia, czy Forda oraz Toyoty, dlatego wybór optymalnego auta będzie prawdopodobnie jednym z przyjemniejszych etapów całego procesu wynajmu.

  • Firma, dla której jesteś najważniejszy

Sukces firmy spowodowany jest otwartością na potrzeby swoich klientów oraz stałym obserwowaniem rynku. Sprawne funkcjonowanie oparte jest na obranym modelu biznesowym, którego nadrzędnym założeniem było wyprzedzanie rynku wynajmu samochodów, dzięki najkorzystniejszym ofertom łączącym jakość obsługi i atrakcyjną cenę.

Ogromnym krokiem do przodu było utworzenie nowej marki, czyli Flex Rent a Car oraz wejście w obszar wynajmu brokerskiego i podjęcie współpracy ze znanymi firmami, takimi jak Rentalcars, Ryanair, Discover Car Hire, czy Cartrawler. Jest to nie tylko nowy kanał pozyskiwania klientów, ale także pomaga on w procedurze najmu auta.

Flex Rent może pochwalić się przejrzystą ofertą. Każda umowa oparta jest na warunkach, które są optymalne dla obu stron. Firma kładzie duży nacisk na profesjonalną obsługę oraz szybką komunikację z klientami, dlatego stale powiększa ilość swoich placówek. Oddziały znajdują się głównie przy największych lotniskach w Polsce, jednak głównym celem jest poszerzenie działalności i dotarcie do wszystkich, nawet tych małych i mniej popularnych. Firma oferuje obecnie między innymi wynajem aut na lotnisku Gdańsk Rębiechowo czy Rzeszów Jasionka.

Działalność Flex Rent została doceniona nie tylko przez zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają i polecają firmę innym, ale może się również pochwalić licznymi wyróżnieniami za wpływ na rozwój branży wynajmu samochodów na rynku europejskim.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
powłoka ceramiczna
Wiele osób ceni sobie wizualny aspekt swojego samochodu. Lśn...
Felgi zimowe
Wraz z nadejściem zimy, większość kierowców zaczyna się zast...
Ferrari 458
Wielu miłośników motoryzacji chciałoby przynajmniej raz prze...
Kia
Blog Kiawiarnia to miejsce, gdzie pasja do motoryzacji łączy...
Beijing 5
Inżynierowie i designerzy marki BAIC wiedzą jak to robić. To...