Menu

Prawdziwie męski zegarek Tissot Chrono XL

Kiedy myślimy o doskonałym zegarku widzimy oczyma wyobraźni tylko jeden kraj. Zegarki szwajcarskie od zawsze są symbolem precyzji wykonania i dokładności z jaką wykonują swoje zadanie. Tissot to marka, która ma ogromny wkład w to, jak dzisiaj postrzegamy szwajcarskie zegarki, a seria Tissot Chrono XL to kolejny argument za tym, aby tak pozostało.

Zegarki Tissot Chrono XL to piękne wcielenie zegarków wyposażonych w chronograf. Tissot Chrono XL to duży zegarek, który występuje zarówno w wersji ze stalową bransoletą jak i w klasycznej odsłonie na pasku, który w tym przypadku wykonano z podwójnej warstwy naturalnej skóry, dzięki czemu jest niezwykle trwały.

Charakterystyczna duża koperta została pokryta powłoką PVD z matowym wykończeniem. Zarówno ona, jak i majestatyczne wręcz przeszycia paska harmonijnie komponują się w retro wygląd zegarka. Flagowy model serii to T116.617.36.097.00 ze stylizowaną zieloną tarczą. Równie dostojnie prezentuje się T116.617.36.047.00 z tarczą granatową.

Tissot Chrono XL to szwajcarskie zegarki renomowanej firmy z ponad 160 letnim doświadczeniem łączące doskonałość ze świetnym designem w stylu retro. Koperta o średnicy 45 mm sprawia, że są one idealną propozycją dla Panów z szerokim nadgarstkiem. Chronograf i datownik to dodatkowe atuty zegarka. Wkomponowane w sporą tarczę zegarka pozostają idealnie czytelne.

Każdy męski zegarek serii Tissot Chrono XL posiada precyzyjny, zasilany baterią mechanizm kwarcowy, a także dokładny stoper. Wysoka wodoszczelność gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Wisienką na torcie jest wytrzymałe i odporne na zarysowania szafirowe szkiełko, które chroni tarczę i zadba o nienaganny wygląd zegarka.

Zegarki Tissot Chrono XL to tylko jedna z wyjątkowych serii renomowanej marki, które zawitały na rynek w tym roku.


Drewniany zegarek do garnituru kwintesencją stylu i elegancji?


 

Jedna odpowiedź do “Prawdziwie męski zegarek Tissot Chrono XL”

  1. Sinevia pisze:

    Piękny szkoda że finansowo niedostępny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022