tłumaczenia polsko-rosyjskie

Precyzyjne tłumaczenia polsko-rosyjskie

Opublikowano: 14 listopada 2017

Szacowana liczba języków na świecie wynosi 6-7 tysięcy. Ze względu na problemy ze sklasyfikowaniem etnolektów czy dialektów niemożliwe jest podanie konkretnej liczby. Chęć poznawania nowych kultur i komunikacji międzynarodowej przyczyniła się do zapotrzebowania na tłumaczenie. Rosyjski to jeden z języków, w którym dokonujemy przekładów.

Dlaczego my?

mtlumaczenia.pl to firma funkcjonująca nieprzerwanie od 1957 roku. Wieloletnia tradycja połączona z rozwojem i opanowywaniem nowych trendów sprawia, że nasze tłumaczenie na rosyjski stoją na wysokim poziomie merytorycznym. Terminowość jest jedną z zasad, której przestrzegamy. Chcemy, aby nasi Klienci nie musieli długo czekać na przekłady.

Łączymy profesjonalizm z szybkością działania. Jak zacząć z nami współpracę? Może być ona jednorazowa, wymaga wtedy wypełnienia odpowiedniego formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej lub kontaktu mailowego. Po dokonaniu bezpłatnej wyceny czekamy na akceptację Klienta. Nasi specjaliści podejmują się również stałej współpracy, która wymaga podpisania z nami umowy.

Oferta dla firm

Wielu przedsiębiorców marzy o tym, aby rozszerzyć działalność swojej firmy na rynek międzynarodowy. Jest to o tyle trudne, że wymaga znajomości języków obcych, a nie każdy ją posiada. Pomocne są przy tym tłumaczenia np. tekstów technicznych.  Rosyjski to jeden z języków, w którym się specjalizujemy. Nasi eksperci językowi nie tylko przetłumaczą treść umów, maili służbowych czy innych dokumentów, ale oferują także tłumaczenia ustne podczas spotkań z kontrahentami, również zagranicą. Nasza praca nie kończy się na samym przekładzie. Pomagamy również zbadać rynek docelowy,  ułatwiając tym samym wejście na rynek zagraniczny.

CAT i budowa pamięci tłumaczeniowej

Trados, Wordfast i inne to programy wspomagające i usprawniające nasze tłumaczenia. Za ich pomocą możliwe jest zachowanie jednolitej terminologii we wszystkich tłumaczeniach realizowanych dla klienta. Jest to szczególnie istotne w przypadku stałych zleceń, które wymagają ciągłości i jednorodności.

Reklama

Niezależnie od profilu firmy, większość wymaga odpowiedniej reklamy, podpartej ulotkami, broszurami czy folderami. Nasi eksperci oferują nie tylko tłumaczenie na rosyjski czy inny język, ale także zajmują się warstwą estetyczną, przygotowując materiały do druku DTP.

Strony internetowe i aplikacje

W naszej ofercie znajdą Państwo również tłumaczenia na rosyjski gier komputerowych, stron internetowych, a nawet aplikacji. Witryna dostępna w innym języku pozwala lepiej opanować zagraniczny rynek. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkie produkty czy usługi powinny zawierać opisy w języku obcym, dlatego nasi tłumacze zajmują się również przekładem instrukcji obsługi czy etykiet.


Tłumaczenie dokumentów technicznych: kluczowe zasady i wyzwania.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *