Menu
kosmetyki do włosów

Profesjonalne kosmetyki do włosów do domowego użytku

Czy można stosować w domu takie same profesjonalne kosmetyki do włosów jak w salonach fryzjerskich ?. Środki do pielęgnacji włosów to niezwykle ważny i obszerny segment rynku kosmetycznego. Widać to pod wystawach sklepów, drogerii, hipermarketów, gdzie kosmetyki do włosów zajmują czasami całe, długie regały.

Wszystkie marki kosmetyczne począwszy od najtańszych, a skończywszy na renomowanych posiadają w swojej ofercie pełną gamę kosmetyków do włosów. Wszechobecna jest również reklama – modelki o pięknych, długich, gęstych i puszystych włosach widoczne są praktycznie wszędzie. Dlaczego wobec tego kosmetyków tych zwykle nie znajdziemy w salonach fryzjerskich ? Fachowcy stosują inne, profesjonalne kosmetyki do włosów, znacznie bardziej skuteczne.

Gdzie kupić i jak wybrać profesjonalne kosmetyki do włosów?

Przed wyborem warto zastanowić się jakie kosmetyki będą potrzebne. Na pewno warto skompletować sobie dobraną do własnych potrzeb pełną linię profesjonalnych kosmetyków do włosów nie poprzestając na szamponie i odżywce. Na stronie internetowej bandi.pl można znaleźć obszerną i kompleksową ofertę profesjonalnych kosmetyków do włosów. Bandi.pl posiada własne laboratoria, gdzie specjaliści z dziedziny trychologii (gałęzi medycyny zajmującej się problemami skóry głowy i włosów)

przygotowują specjalne środki, o wiele bardziej aktywne i silniej działąjące na włosy niż popularne kosmetyki z drogerii. Szczególnie cenna jest linia Tricho-Esthetic oferowana przez bandi.pl. W jej skład wchodzą między innymi ekstrakty nawilżająco-regenerujące, ekstrakty przeciw wypadaniu włosów i  przetłuszczaniu skóry głowy, ekstrakty przeciw łupieżowi, szeroki wybór rodzaju masek do skóry głowy i włosów, szampony fizjologiczne, peelingi do skóry głowy i środki stymulujące wzrost włosów. Profesjonalne kosmetyki do włosów Tricho-Esthetic skomponowane są z naturalnych składników, są bezpieczne i nie powodują alergii. Większość z nich zwiera kluczowy składnik wpływający na kondycję skóry głowy i włosów – prowitaminę D3.

Kto może używać profesjonalne kosmetyki do włosów?

Nie trzeba być fryzjerem ani kosmetyczką by stosować profesjonalne kosmetyki do włosów. Każdy, kto dba nie tylko o elegancki wygląd, ale o zdrowie powinien zainteresować się tego typu środkami. Profesjonalne kosmetyki do włosów mimo wyższej zawartości środków aktywnych są bezpieczne i proste w użyciu. Profesjonalne kosmetyki do włosów pomogą rozwiązać takie problemy jak przesuszanie i przetłuszczanie skóry głowy, łupież, włosy łamliwe , słabe i pozbawione blasku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021