Menu
Das WeltAuto

Program Das WeltAuto – dla tych, którzy chcą bezpiecznie kupić używany samochód

Kupno używanego samochodu na polskim rynku wtórnym przypomina grę w sapera z zamkniętymi oczyma. Po prostu: lepiej tego nie robić, zwłaszcza gdy na rynku dostępne są o niebo bezpieczniejsze i korzystniejsze alternatywy – m.in. programy używanych i certyfikowanych samochodów oferowanych bezpośrednio przez dealerów marek. Jednym z popularniejszych programów tego typu jest program Das WeltAuto. Sprawdź, dlaczego warto z niego skorzystać i kupić kilkuletniego Volkswagena z gwarancją.

Nie szukaj pewnego samochodu używanego przed rzuceniem okiem na ofertę Das WeltAuto

Po co narażać się na przyśpieszone bicie serca i przedzieranie się przez gąszcz „perełek”, „okazji” czy „samochodów w igła stanie” z cofniętymi licznikami, zatuszowaną powypadkową historią, niepewną historią serwisową bądź prawną czy zwyczajnie pochodzącymi z podejrzanego źródła?

Lepiej zdać się na ostrą selekcję specjalistów, którzy dobierają do programu Das WeltAuto jedynie dokładnie zweryfikowane pod względem technicznym, prawnym i wizualnym samochody z grupy WAG. W programie Das WeltAuto znajdziesz samochody marki Volkswagen, Skoda i SEAT, które zostały odkupione z finansowania zewnętrznego – m.in. leasingu czy najmu długoterminowego.

Wszystkie samochody dostępne w programie Das WeltAuto są wnikliwie weryfikowane przez zewnętrznych specjalistów punkt po punkcie. Dzięki temu zarówno sprzedający, jak i kupujący mogą mieć 100% pewność, że auto jest w doskonałym stanie.

Samochody, które perfekcyjnie przejdą zewnętrzny audyt, otrzymują certyfikat Das WeltAuto, który potwierdza najwyższą jakość aut z rynku wtórnego. W ten sposób nie musisz samodzielnie weryfikować stanu technicznego samochodu i wreszcie możesz w pełni zaufać sprzedającemu.

Korzyści programu Das WeltAuto

Dlaczego jeszcze powinieneś skorzystać z programu Das WeltAuto? Jednym z ciekawszych benefitów jest m.in. zapewnienie dedykowanych opcji finansowania przed wykwalifikowanych i doświadczonych doradców. Ekspert przeanalizuje Twoje potrzeby oraz możliwości finansowe i dopasuje do nich możliwie najkorzystniejsze finansowanie wybranego przez Ciebie samochodu.

Co więcej, auta dostępne w programie Das WeltAuto mogą być dostarczone Ci wprost pod dom. Dodatkowo w obszarze serwisowym ustalonym przez program Das WeltAuto oferowany jest samochód zastępczy w standardzie.

Chcesz kupić używanego Volkswagena? Zatem kup go wygodnie, bezpiecznie i pewnie! Skorzystaj z programu Das WeltAuto i zapomnij o komisach, importerach czy handlarzach. Co więcej, oględziny Twojego przyszłego wymarzonego Volkswagena biorącego udział w programie Das WeltAuto możesz przeprowadzić całkowicie zdalnie. Wystarczy, że skontaktujesz się z doradcami autoryzowanego salonu Krotoski Volkswagen: https://krotoski-warszawa.dealer.volkswagen.pl/.

Nie czekaj i jeszcze dziś zrób pierwszy krok w kierunku swojego wymarzonego auta. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i zniżek oferowanych w ramach wyprzedaży rocznikowych.

zdjęcie: OceanProd – stock.adobe.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022