Menu
projektor EPSON

Projektor − pożądany upominek od Mikołaja

Trwa święto fanów futbolu – Mundial w Katarze. A już wkrótce Mikołajki i Boże Narodzenie. Jak te wydarzenia połączyć? Najlepiej wyjątkowym prezentem, który sprawdzi się w każdym domu.

Projektor multimedialny, szczególnie z Android TV, jest idealnym rozwiązaniem nie tylko na długie zimowe wieczory. Świetnie zastąpi tradycyjny telewizor – wyświetli filmy, seriale, ulubione programy i oczywiście rozgrywki sportowe. A wszystko to w wielkim formacie, nawet do 500 cali. Za mała ściana? Nie ma problemu − obraz jest skalowalny, więc zawsze możesz go zmniejszyć, jeśli będzie taka potrzeba.

Projektor to także swoboda oglądania tam, gdzie masz na to ochotę. Jeśli zamiast romantycznego filmu we dwoje chcesz dziś obejrzeć film z przyjaciółmi w większym gronie, po prostu zabierz go ze sobą na imprezę. Prosta konfiguracja i wbudowane głośniki gwarantują, że wszystko odbędzie się szybko i łatwo. Urządzenia takie jak mobilny Epson CO-FH02 dzięki wysokiej jasności pozwalają na oglądanie także w ciągu dnia, bez zaciemniania pomieszczenia. Gwarantuje to autorska technologia 3LCD Epsona.

projektor EPSON

Mała odległość, wielki format

Dla tych, których nie ogranicza budżet, za to dysponują niewielką przestrzenią, przeznaczone są modele o ultrakrótkim rzucie, choćby najnowszy model Epson EH-LS800. Pozwala on na wyświetlanie obrazu nawet z odległości kilku centymetrów od ściany. Warto też wspomnieć o możliwości bezprzewodowego przesyłania obrazu i wysokiej jakości dźwięku, osiągalnej bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Projektor ma wbudowany jakościowy 2.1-kanałowy system głośnikowy od Yamaha oraz naturalnie Android TV, czyli intuicyjny dostęp do serwisów streamingowych.

Bardziej tradycyjny model wcale nie musi oznaczać rezygnacji z najwyższej jakości. Projektor EH-TW6250 to przystępny cenowo, a jednocześnie zaawansowany technologicznie projektor 4K PRO-UHD. Ma niski input lag (poniżej 20 ms), co oznacza, że sprawdzi się doskonale nie tylko przy oglądaniu filmów, lecz także w transmisjach sportowych i grach. Dodajmy do tego Android TV i mamy świat na wyciągnięcie ręki (tej z pilotem).

Liczy się jakość

I jeszcze jedno: w przeciwieństwie do wielu producentów współczesnych sprzętów elektronicznych Epson postawił na jakość i trwałość. Szacowany czas pracy źródła światła to sporo powyżej 10 lat codziennego korzystania.

Sprawdź projektory Epson na www.ceneo.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023