Przedsiębiorstwo Fair Play – Wielka Gala „20 Lat Razem”

Opublikowano: 6 listopada 2017

24 listopada podczas uroczystej gali w warszawskim EXPO XXI nastąpi oficjalne zakończenie XX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. W trakcie uroczystości nagrody oraz certyfikaty otrzymają firmy, wyróżniające się rzetelnością oraz wiarygodnością.

W tym roku mija 20 lat od zorganizowania przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” pierwszej edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Realizacja jubileuszowej edycji, do której zgłosiło się wiele nowych, niezwiązanych wcześniej programem firm, świadczy o tym, jak ważna w codziennej działalności przedsiębiorstw stała się etyka oraz uczciwość. Od 1998 r. ponad 2,5 tys. firm (licząc każdą jeden raz) uzyskało certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Wzmacnia on wizerunek oraz buduje zaufanie, ułatwiając nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi, organizacjami społeczności lokalnej i regionalnej oraz innymi jednostkami.

Jubileuszowe nagrody

Do XX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” zgłosiło się ponad 330 firm. Najwięcej przedsiębiorstw w tegorocznej edycji pochodziło z województw wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz śląskiego. W oparciu o przyznane w trakcie II etapu programu oceny audytorów, klientów i kontrahentów, opinie pracowników firm kapituła programu wyłoniła laureatów, którzy otrzymają certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play 2017” i nagrody główne.

Podczas oficjalnej części gali zostaną wręczone najważniejsze nagrody – Statuetki „Przedsiębiorstwo Fair Play”, które otrzyma 15 najlepszych firm w danej edycji. Zostaną wręczone też nagrody specjalne programu: Platynowe i Diamentowe Statuetki. Wyróżnienia ekologiczne, Debiuty „Przedsiębiorstwo Fair Play”, a także medale dla Ambasadorów Fair Play.

Z kolei tytuł „Honorowego Ambasadora Fair Play” otrzymają osoby spoza grona uczestników, szczególnie zasłużone dla programu oraz propagowania idei fair play. Podczas XX jubileuszowej gali zostanie także wręczona nagroda Semper Fidelis – otrzyma ją Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „SEZUP CLIMA” Sp. z o.o., które jest w programie od 20 lat!

Nie tylko przedsiębiorstwa

Tegoroczne wręczenie nagród połączone będzie z galą finałową konkursów skierowanych do wyróżniających się polskich samorządów – XVI edycją „Gmina Fair Play” oraz IV edycją „Przyjazna Polska”. Mają one na celu podkreślenie różnorodności naszego kraju oraz wskazanie polskim i zagranicznym firmom gmin, w których m.in. można inwestować nie tylko bez obaw, ale przede wszystkim z sukcesem.

Jubileuszowa gala to również okazja do poznania instytucji finansowych, które posiadają najlepszą ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas uroczystości nagrodzeni zostaną laureaci konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”.

Bankiet, koncert i znacznie więcej

Tegoroczną galę poprowadzi znany z wielu programów TVP dziennikarz Jacek Kurowski. Po części oficjalnej uświetni ją występ gwiazdy wieczoru. Zespół Feel, który od 2005 r. jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup pop-rockowych na polskiej scenie muzycznej. Na uroczystości oprócz przedsiębiorców pojawią się przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, przedstawiciele sektora bankowego oraz mediów.

Gala jest nie tylko okazją do zaprezentowania swojej firmy, ale i nawiązania kontaktów biznesowych. Co roku w listopadzie na przybywa na nią około tysiąca osób z całej Polski. Jest ona najbardziej cenionym przez przedsiębiorców wydarzeniem, na które niecierpliwie czekają cały rok. Program afiliowany jest przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Fot. archiwum organizatora

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Zakończyła się 26. edycja programu Przedsiębiorstwo...
Dobrowolscy
Polskie produkty, najwyższa jakość, oryginalne receptury i t...
Przedsiębiorstwo Fair Play
Na każdym kroku o naszą uwagę jako konsumenta zabiegają rekl...
Polskie przedsiębiorstwa oraz samorządy rozwijają się w...
Przedsiębiorstwo Fair play ciekawi jutra
Wraz z nowym rokiem wystartowała kolejna – XXII edycja progr...