Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk – problem nie tylko młodych

Opublikowano: 28 stycznia 2017

Przedwczesny wytrysk jest jedną z najczęstszych a jednocześnie najrzadziej leczonych męskich przypadłości intymnych. Co oznacza przedwczesny wytrysk? Jakie są konsekwencje i jak można się z nim uporać?

Co oznacza przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to nic innego jak ejakulacja, która następuje krótko po rozpoczęciu penetracji, a w niektórych przypadkach nawet jeszcze przed jej rozpoczęciem. Nie podaje się dokładnego czasu, który by wyznaczał granicę problemu. W głównej mierze zależne jest to od partnerki. Przedwczesny wytrysk można inaczej zdefiniować jako ejakulacja następująca przed osiągnieciem satysfakcji seksualnej partnerki. Przy problemach z PW to właśnie kobieta jest stroną poszkodowaną. W takim przypadku należy starać się doprowadzić partnerkę do orgazmu w inny sposób niż poprzez penetrację.

Przedwczesny wytrysk może wpływać na związek?

Odsuwanie problemu w cień może negatywnie wpłynąć na związek. Seks jest jednym z fundamentów udanych relacji między kobietą a mężczyzną. Pozwala poznać siebie nawzajem oraz buduje i wzmacnia więź między obojgiem kochanków. Pierwszym elementem, który należy podjąć przed leczeniem powinna być szczera rozmowa z partnerką o problemie. Postaraj się lepiej poznać jej najbardziej erogenne miejsca, doceń siłę  gry wstępnej, a z pewnością o wiele szybciej zapewnisz jej szczyt uniesienia seksualnego.

Przed podjęciem leczenia warto dobrze poznać dolegliwość. Przyczyny przedwczesnego wytrysku mogą być różne, może ona leżeć w psychice ale równie dobrze może mieć inne podłoże, jak na przykład niezdrowy tryb życia. Szerzej o przyczynach przeczytasz na WiecejMeskosci.pl – rozpoznanie przyczyny jest ważne, ponieważ pod jej kątem powinno dobrać się metodę leczenia.

Metody leczenia przedwczesnego wytrysku

Rozwiązaniem, które wydaje się najsłuszniejsze jest wizyta u lekarza. Wywiad wykonany przez lekarza pozwoli wykryć przyczynę przedwczesnego wytrysku oraz najtrafniej dobrać metodę leczenia. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy mężczyzna uda się z tym do lekarza. Statystycznie tylko co dziesiąty się na to decyduje. Reszta stara się szukać pomocy w internecie. Popularną metodą są suplementy ziołowe, których działanie można odczuć już po około 10 dniach stosowania.

Popularność tej metody z pewnością wiąże się z łatwością stosowania. Często praktykowane są również ćwiczenia, których celem jest nabycia umiejętności kontroli nad poziom podniecenia. Producenci prezerwatyw, również starają się pomóc, proponując prezerwatywy nasączone środkiem opóźniającym wytrysk. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, która metoda jest najlepsza. Według nas każdą metodę należy rozważyć i wypróbować.

Udostępnij ten post:  • medyk24 pisze:

    Dzięki specjalnym właściwością tych tabletek wydłużysz swój stosunek nawet do 30 min. W końcu zabłyśniesz w sypialni i zyskasz miano prawdziwego kochanka ! Sprawdź ! tinyurl.com/y74wrtd7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
endoproteza stawu biodrowego
Endoprotezoplastyka stawu biodrowego jest to wszczepienie sz...
Przeszczep włosów
Wypadanie włosów to problem, który dotyka w...
Earl Grey
Herbata czarna jest jednym z najpopularniejszych nap...
Odświeżacz powietrza
W biurze oraz w domu powietrze może wydawać się nieświeże. B...
Soczewki kontaktowe
Wybór odpowiednich soczewek kontaktowych jest kluczowym aspe...